Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfelejteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni valakit, akit szeretsz?

Figyelt kérdés

Most lesz az utolsó évem a gimiben, és az első 3 úgy telt el, hogy végig ugyanaz az ember tetszett. Viszont ő nem akar tőlem semmit. Jóban vagyunk, számíthatunk egymásra, meg ilyenek, de részéről nincs ebben több barátságnál.

Lehetek akárhol, bármilyen ruhában, biztos nem érez többet, és ezt elfogadtam, az ember úgyse tetszhet mindenkinek, de az én érzéseim nem akarnak elmenni.

Volt, hogy hetekig nem beszéltem vele, akkor is folyton eszembe jutott, próbáltam a rossz tulajdonságaira gondolni, viszont nem találtam eleget, és elég szörnyűt ahhoz, hogy kiábránduljak. Próbáltam tudatosítani, hogy nem kellek neki, de mindig eszembe jut valami, hogy "talán, ha lefogyok, és hosszabb hajam lesz, másképp érez" "talán, ha nem beszélünk, hiányozni fogok neki" "talán, ha másképp viselkedem, jobb lesz".

Tiszta hülyének érzem magam, és szeretnék ettől az egésztől megszabadulni. Akik voltatok ilyen helyzetben, ti hogy csináltátok?



2020. júl. 10. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Sör+vodka+sör
2020. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez alatt a 3 év alatt voltam kb 6* részeg, de sajnos nem segített rajtam. Én csak agresszív és extrovertált leszek a piától.

Ha mindennap innék, ráfüggenék, és meghíznék, úgyhogy ez nem opció:S

2020. júl. 10. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Akkor másik pár kell, aki majd leköt téged, már mint nem kötéllel hanem elteri a figyelmed!
2020. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak nem tudom hogyan találják. Nem igazán merek ismerkedni idegenekkel, mert félek, hogy nem vagyok elég szép. Randi appokra se mennék fel, mert képeken még rosszabbul nézek ki, mint a valóság. Plusz nem annyi évesnek látszom, amennyi vagyok, és ez is nehezítő tényező.

Nem igazán volt még senkim, így nem szívesen lennék valaki tapasztalttal, mert úgyis idegesíteném, és kidobna.

Persze jó lenne egy kapcsolat, de egyáltalán nem tudom, van e olyan ember, akivel elég jól ki tudnék jönni, és még vonzónak is látnám. Lehet jobb lenne, ha egyedül maradnék.

2020. júl. 10. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Ez elég szomorúan hangzik:(

Komolyan senki más nem tetszett? Vagy mások nem akartak felcsípni téged?


Amúgy nálam az szokott lenni, hogyha egy adott fiú miatt szomorkodok (pl mert úgy gondolom hogy nem jövök be neki), akkor egy idő után mindig lesz másik srác, aki elfelejteti velem az előzőt és boldogabbá tesz


Az a baj, hogy teljesen rá koncentrálsz és mivel ez màr egy jó ideje tart, felemészt belülről.

Ne akarj olyannak tetszeni, aki nem látja benned az értéket, a nagy pluszt.

Legyél nyílt más fiúkra, és ismerkedj velük, mert ez a vonat téged sajnos nem fog felvenni


17/l

2020. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát, olyan volt, hogy rá néztem másra/szemeztem emberekkel az utcán, meg rámosolyogtam egy - egy srácra, de sose alakult semmi.

Megszólítani se szólított meg senki még, max olyan volt, hogy a munkás fütyült/kamionos dudált rám. Ha valaki megszólított, az mindig ilyen 4.-6.-as forma gyerek volt, mert 7.-esnek néztek, és ebben a korban menőzhetnének a haverjuknak, hogy idősebb csajuk van. Én viszont (érthetően), nem akartam 5-6 évvel kisebbekkel lenni, az a pedofíliát súrolja+ nem is lenne normális kapcsolat belőle.

2020. júl. 10. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Leginkább egy következő szerelemmel.
2020. júl. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
94%
Ha gondolod küljd egy képet privátban, érdekel, hogy miért pontozod ennyire le magad... általában (nem csak lányoknál) nagyon torz az önértékelés és kemény önbizalomhiányhoz vezet. Közben meg lehet tök normális a külsőd. Amúgy aki érettebb, annak fontosabb a belső... szóval fel a fejjel!
2020. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!