Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan,hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan,hogy egy csaj azért nem ír vissza,mert még sosem beszélt veletek előtte?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy volt évfolyamtársamra,idén érettségiztünk.Tetszik külsőre,meg amúgy értelmes lány úgy az eddig hallott kritikák alapján.Visszahúzódó is egyben.A lényeg,hogy fb-n nem jelölt vissza,Messengeren meg írtam neki annyit,hogy "Szia!:)",de nem írt rá vissza semmit.A lényeg,hogy még sosem beszélgettünk,max. látásból tudjuk egymásról,hogy ki a másik.Szóval nem is ismeri a személyiségemet meg semmi.Illetve nem tudom közrejátszhat e az,hogy facebookon nincs profilképem.Sokak szerint igen.Amúgy majdnem egy hónapja írtam neki.Azóta semmi.Engedélykérésekbe vagyok alapból.Ez betudható annak,hogy nem ismerjük egymást?Egyébként arra gondoltam,ha látom utcán,akkor majd megszólítom vagy valami."Szia,xy!Mi újság?"Szerintetek?19/F

2020. júl. 29. 01:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Eleg lenne ha ismernetek egymast. De ha nem tudja a neved es nem ismer fel a kepedrol mert nincs akkor mit varsz?
2020. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Felreértitek. A nevemet tudja, az biztos. Legjobb barátnőjével egy időben sokat beszéltem. Voltak összevont órák, ahol együtt voltunk. Mármint egy órán, egy teremben. Azt tudja, hogy hogy hívnak. Látott is már több 1000x. Sosem beszélgettünk + nincs profilkepem. A szűkszavú csak köszönés semmi több szintű beszélgetést meg a haverom véleményére alapoztam.Kepet rakok majd ki, újra is jelölöm. Vagy max. Még instan bekövetem.
2020. júl. 30. 20:05
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Akk engedd el. Ha erdekelned visszairt volna.
2020. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ez nem ilyen egyszerű. Még egyszer sem beszéltünk, lehet nem kapta meg, nem vette észre. Lehet vadidegennek fura visszaírni. Nem szokása. Szóval majd előben is+barátnőjével próbálok majd osszehaverkodni.
2020. júl. 31. 21:15
 15/18 anonim ***** válasza:
Ember le van lattamozva az uzeneted? Ha igen akkor megkapta nem erdekled, ha nem akkor nem kapta meg es remenykedhetsz. Ennyi.
2020. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

Vicces, hogy kérdezel valamit, majd nekiállsz győzködni minket, hiszen közben te magad már rég eldöntötted, hogy mit akarsz csinálni...


Akkor meg minek kérdezni!?

2020. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak írok egy kommentet hátha lesz valami folytatása a storynak :D
2020. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Amúgy igazad van utolsó előtti. Tényleg eldontottem már mindent magamban. Tudom mit akarok, és mit fogok csinálni.Igazaból lehet csak kis megerősítésre vágytam. A kérdés irányuljon inkább arra, hogy valakinek van e esetleg olyan ötlete, hogy hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot. Esetleg lehet olyan elképzelése valakinek, amire még nem gondoltam. +valaki volt már hasonló helyzetben. Nehezen tudta csak megközelíteni a csajt. Mi lett a vége?
2020. aug. 4. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!