Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csókolt meg ha nem érez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csókolt meg ha nem érez irántam elvileg semmit?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerkedtem meg egy sráccal,és azt hiszem már az első pillanatban megfogott. Egyszer már bevallottam neki mit érzek,akkor azt mondta legyünk barátok. Hetekig nem kerestem,mert én nem tudok csak a barátja lenni. Majd egy hete rám írt,hogy találkozzunk,hiányzok neki,mostmár nyitottabb felém. És el is hittem az egészet,tegnap találkoztunk és kimagyarázta hogy semmit sem úgy értett. 4 órát töltöttünk együtt tegnap,állandóan fogta a kezem,hiába akartam elhúzni,mondván ha úgyse érez semmit,akkor ne csinálja ezt velem. Ölelgetett,simogatta a kezem,a hajam. Azt mondta neki érzelmi töltet kell ahhoz hogy bármit csináljon velem és eddig nem érzi. Végig úgy sétáltunk,kézen fogva és hazáig kísértem. Megöleltük egymást,arcra puszi majd fordultam volna meg erre magához rántott és megcsókolt,én el akartam húzódn,bármennyire is szerettem volna de nem eresztett sehogy sem. Majd még egyszer megcsókolt,de olyan szenvedélyesen mintha az utolsó lélegzetvételét akarná. Én teljesen ledöbbentem,és megkérdeztem hogy ezt most akarta e. Erre azt válaszolta hogy ha nem akarta volna nem tette volna meg. De utána nagyon komoran nézett rám. És akkor bement a lakásba én eljöttem. Írtam neki egy sms-t hogy szuperül éreztem magam vele és nem csak amiatt. Nem ír. Nem hív. Miért? Miért csinálta ezt? Azóta nem keres és nem tudom most mi van. Miért csókolt meg? Kérlek segítsetek. :(

2017. ápr. 20. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy megcsokolt:D
2017. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat ennyibol nehez megmondani mit akarhat, de tuti nem vagy neki kozombos ha igy viselkedett veled. Tudom hogy nehez kibirni, de vard meg amig o keres teged. Vannak ilyen jatszmazos sracok, akik maguk sem tudjak mit akarnak, vagy ugy probaljak elerni hogy a masikat ketsegek kozt hagyjak. Lehet hogy o is valami hulye jatszmaba kezdett, nem tudom. Mindenesetre ne izgulj mert tuti tetszel neki, probalj meg kivarni es nem foglalkozni vele, dolgozzon egy kicsit o is ha akar valamit.
2017. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A pasik nem feltétlenül játszmázósak, csak bénák. :) Nem biztos, hogy sejti, hogy te őrlődsz otthon. Lehet, hogy segít festni a nagybácsinak, aztán nem ér rá. Nem kell a pasiknál sürgetni a válaszokat, mert ha túl hamar kell kimondania azt, amiben még nem biztos, az neked sem jó.

Te jelezted, hogy neked jó volt. Talán ő még többet is akart tegnap, mint amit reméltél valaha. Hát csak fog jelentkezni, ha nem múlt el nála. Kitartás. Ne fuss utána, az nem méltó egy nőhöz és nem is leszel annyira értékes úgy.

2017. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 örülök neki nagyon még most is ha rágondolok remeg a lábam.


Nem akarok futni utána,csak tudom a mai programját és igencsak ráért volna egy üzenetet küldeni. Csak szeretném tudni mit érzett.

2017. ápr. 20. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!