Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lany aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki nagyon tetszik es nehez eset mikor eloszor probalkoztam parat elkuldott. eleinte tul nyomulos voltam.Kesobb "lett valakije" de mindig elmosolyodott amikor latta hogy figyelem mega kozeleben vagyok a suliban ismertem mit tegyek?

Figyelt kérdés
mostanaban ketszer irtam neki es az elejen mindig tok undok volt aztan a par mondat utan 50%-kal jobb let a hozzam valo viszonyulasa igaz azt mondja nem fogom ot erdekelni mivel nem vagyoknaz esete de a fent leirtakbol.jut eszembe ha latta hogy nem erdekel mert valami massal foglalkozom neha tok furan kezdet viselkedni meg masokkal is dumal es elmosolyodik kozben ha talalkozik a szemunk. A segitseget megkoszonom

2020. aug. 27. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha van valakije, akkor nagyon nehéz a helyzet. Aztán az is lehet hogy direkt azért jött össze azzal a sráccal, hogy féltékennyé tegyen téged sajnos vannak ilyen genyó csajok.
2020. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan példát ahol a csaj el akarta hajtani a srácot, de az tovább küzdött és mostanra házasok és van egy 1 éves lányuk.


Ismerek olyan példát is, hogy a csajnak nem jött be srác, de mindenkivel barátságos.

2020. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!