Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit tegyek az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tegyek az ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul, hogy rámírnak fiúk, hogy lenne-e kedvem ismerkedni meg ilyenek. De én nem igazán szeretnék se komolyabban se csak barátként ismerkedni vele. Mindig nagyon rosszul érzem magam, és lelkiismeretfurdalásom van mikor megírom nekik, hogy ne haragudjanak de nem szeretnék ismerkedni.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy melyik esik kevésbé rosszul? Ha már eleve nem írok vissza a sziára/ szia! lenne kedved ismerkedni-re, vagy ha visszaírok, hogy ne haragudj de nem szeretnék ismerkedni stb?

Vagy szerintetek mit tegyek ilyenkor? Mi az ami a legkevésbé érint rosszul?


Ezer hálám, ha válaszoltok!



2020. szept. 17. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért is érdekel ez téged? mármint a nem, az nem. Az hogy Ő hogy reagálja le, neki hogy esik rosszul nem rólad szól. Egyébként tökéletesen megfelel az első válaszod mindegyik ismerkedős kérdésre.
2020. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Írd meg. Miért nem szeretnél ismerkedni??? Ez elég anti spirituális.
2020. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm


#2

1 mert jelenleg rengeteg jó barátnőm és barátom van, akik mellett időm se lenne ápolni egy ilyen kapcsolatot

2 sokan, akik rámírnak többszáz kilométerre vagy akár az országon kívül élnek, és nem tartom jónak a távkapcsolatokat

3 van amúgy akivel elkezdek beszélgetni, és nem egyszer előfordult, hogy az elején leszögezték, hogy nem “AZÉRT” írtak rám, majd mégis elkezdtek képeket kérni, vagy szimplán odavágták 20 perc beszélgetés után, hogy legyek a barátnőjük


A kérdést nem azért írtam ki mert automatikusan mindenkit el szeretnék utasítani, de van akit muszáj, még ha akarnék se beszélhetnék egyszerre 15 fiúval

2020. szept. 17. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal erkölcsösebb ha megmondod a tutit. Nem kell befosni hogy így úgy amúgy. Én sokkal jobban szeretem ha mondjuk a lány azt mondja nekem higy bocsi de nem. Minthogy egyszercsak eltünik az éterbe.

Elég fiatal vagyok még de nekem ez sokkal jobb így.

2020. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm❤️
2020. szept. 17. 21:58
 6/9 anonim ***** válasza:

persze, hogy kellemetlen (neki), hogy nem akarsz vele járni, de ezt el kell fogadnia, és a legjobb, ha azt írod meg neki, amit tényleg érzel (tehát ha csak sima barátságot szeretnél, akkor azt írd)


Sok sikert!

2020. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Nagyon szépen köszönöm!
2020. szept. 18. 16:59
 8/9 anonim válasza:
69%

a rengeteg jo barátnőd és barátodnak nem szoktál nemet mondani bizonyos dolgokkal kapcsolatban?

ugyanugy mondasz nemet bárki másnak is.

fogd fel úgy hogy a másoknak mondott nem egy magadra mondott igen.

2020. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik hogy nem akarsz ismerkedni.
2020. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!