Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeli az ilyen helyzetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeli az ilyen helyzeteket egy felnőtt férfi a testvérével?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és van egy húgom. Nagyon szép.


Valamiért zavar, hogy nyomulnak rá. Ami még idegesítőbb, hogy a haverok is néha, meg engem kérdezgetnek, hogy mi van vele. Az az igazság, hogy egyiküknek sincs lánytestvérük és nem tudják milyen ez.


Engem bosszant, mikor direkt elmondtam, hogy a testvérem tabu. Már ütöttem meg így egyiküket emiatt.


Abban egyetértünk, hogy a testvérem már lassan felnőtt nő és maga hozza a döntéseit.


Ti hogy álltok ehhez hozzá? Mit tennétek? Hogy kezelitek a dolgot?



2016. okt. 10. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én hugom 18 éves. A pasik állandóan mennek rá. Elvittem önvédelmi tanfolyamra hogy ha nem vagyok mellette akkor meg bírja védeni magát. A haverjaim tiszteletben tartják ezt. Én úgy állok hozzá hogy úgyis ő dönt, de ha rosszul választ akkor felvilágosítom. Ha bántani meri akkor halál fia. Nem szólok bele amíg normális a hugommal és tiszteli.
2016. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
en megraknam oket harmasban hogy idot sporoljunk ;)
2016. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
amugy az ilyen parasztokat mint te agyon kellene verni
2016. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ja meg anyadat usd meg.. en szoba se allnek veled
2016. okt. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a húg vagyok. Nálunk is tabu a bátyám haverjai.

Ha egy helyen bulizunk véletlenül, akkor állandóan piszkál, senki sem jöhet oda hozzám, mindenkit elüldöz, pláne, hogy ha haverja az illető.

2016. okt. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!