Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

2 hónapja kavarok egy sráccal és kb.hetente 1×ha találkozunk mert ő is meg én is külön suliba járunk..múlthéten találkoztunk is és utánna írta hogy szeret és hogy jól érezte magát velem..aztán rá két napra meg megírta hogy nem akar kapcsolatot..már 2 hete hogy nem ír magától csak akkor ha én írok rá pedig előtte sokszor volt az hogy ő írt:(

Minden nap sírok miatta és egyszerűen nem tudom elfelejteni mindig csak ő jár a fejemben..mit tegyek?

Volt már valaki hasonló helyzetben?:(

16l



2020. szept. 23. 20:14
 1/5 anonim válasza:
Szinte mindenki volt,
2020. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen, voltam. Egyszerűen lemondtam róla, ha nem érdeklem, minek foglalkozzak vele?
2020. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak kicsit úgy érzem magam mint egy használt rongy hogy egy ideig eljátszottak velem aztán meg kidobtak a kukába
2020. szept. 23. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen lesz még sajnos. Tudom, hogy most nagyon rossz, de ne könyörögj, ne fuss utána. Engedd el, ne pazarold az időd rá. Majd lesz fiú, akinek majd leszel annyira fontos, hogy keressen.
2020. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen voltam és most is ilyen helyzetben vagyok. A lány akibe bele szerettem és mindig a fejemben jár nem viszonozza. Csak nálam annyiból rosszabb a helyzet hogy egy helyen dolgozunk és naponta látom. 16 évesen ne kövesd a példám nekem a napi 4-5 sör oldja meg a bánatom de még az sem mindig hisz most hogy ezt írom is rá gondolok. Sok ilyen lesz még az életedben de ha akarsz róla beszélni írj rám nyugodtan

22f

2020. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!