Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én nem írok, akkor nem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem írok, akkor nem is beszélünk. Van valami tanács?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel ismerkedem, már régebb óta ismerjük egymást, régebben találozgattunk is. Ám egy idő után eltávolodtunk egymástól, nekem lett egy barátnőm, de vele már vége.

Aztán nemrégiben ez a lány megint bekerült az életembe, eleinte érzetem, hogy sokkal nagyobb az érdeklődése irántam, mint bármikor..Nagyon jól el szoktunk beszélgetni,stb. viszont ha én nem írok Neki, akkor nem is keres. És direkt kicsit eltűntem, hogy kíváncsiságból megnézzem, akkor keres-e, de egyelőre semmi... Szerintetek?



2020. szept. 26. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

hát én innen nem tudom sajnos nagyon megítélni, sokat lehet találgatni


de amit én eddig tapasztaltam, hogy a pozitív ráérzéseimre jobban kellett volna hallgassak

2020. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!