Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a legjobb barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a legjobb barátnőmnek egy fiú, de nekem is. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nekem már nagyon régen is bejött, mivel pár éve találkoztam vele, és jóba voltunk, aztán egy edzésre járunk már a második éve, és a legjobb barátnőm mondta, hogy bejön neki, meg áradozik róla, meg olyanokat mondd, hogy szerinte őt jobban bírja, holott nem is beszélnek annyit, mint én vele. Meg néha azt mondja hogy nem kell neki, utána meg már kell neki, és most nem tudok kijönni belőle. Ha véletlen úgy adódna hogy összejönnék vele(esélyes), hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek?

Helyesírási hibákért előre is bocsi.



2020. okt. 6. 21:54
 1/4 anonim válasza:
81%

Szar helyzet, az én első crush szerűségem összejött az egyik legjobb barátnőmmel xD

Na de akkor most íme, mit gondolok a te helyzetedről.

Egyrészt jó pont, hogy barátndőddel erről tudtok beszélni. Másrészt, amin megakadt a szemem, az, hogy a barátnőd elejt ilyen furcsa megjegyzéseket, hogy őt úgyis jobban kedveli a srác. Ez szerintem elég aljas, kissé gonosz, remélem, nem az önbizalmad akarja megfúrni, mert akkor nem egy jó barátnő.

Szerintem, ha érzékeled, hogy a fiú feléd nyit jobban, először mindenképp próbáld meg fokozatosan megbeszélni a helyzetet a barátndőddel, hátha megérti, és elengedi. Ha nem, akkor viszont döntened kell, mit lépsz. Egy nagyon jó haverom egyik bölcs idézete: "Első sorban a saját életed, és a saját boldogságod legyen fontos, különben csak lábtörlőnek leszel jó." Ezzel még egyet is tudok érteni. Másrészt ilyenkor derül ki, ki az igaz barát.


Visszatérve a saját kis sztorimra, az én barátnőmmel folyamatosan mindent megbeszéltünk, bár volt egy kis mélypontom, de azóta is számíthatunk egymásra, és ők azóta is boldogok együtt. Ráadásul a sráccal még egy sokkal közelebbi barátságot sikerült így kialakítanom, és bátran és őszintén állítom, higy az ég világon semmi egyebet nem érzek iránta. :)

Remélem, segítek valamennyit.

2020. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Toljatok egy édes hármast.
2020. okt. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm a választ❤
2020. okt. 7. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
A leírás alapján átértékelném ezt a barátságot és nekem úgy tűnik, hogy kettejük között sem biztos a dolog. Nem írtad hány évesek vagytok de elég éretlennek tűnnek a szereplők. Azt gondolom ha a srácot érdekelnétek már lépett volna úgyhogy én a helyedben hagynám a fenébe. A barátnőddel pedig tisztázd hogy miért is volt szemét veled meg hogy mi lesz akkor.
2020. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!