Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó estét én is szeretnék egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó estét én is szeretnék egy kérdesemre választ kapják ha a barátomal ősze ismerkedtűnk csak neten ezelőtt 3 éve de ez egy távkapcsolat de tőbszőr ősze vesztűnk aszt mondta hogy nem akar ősze kőltőzni egy ilyen nővel mint én akkor mit TEGYEK?

Figyelt kérdés
2020. okt. 12. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg írni, akkor hátha megtetszel majd neki.
2020. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ha 3 év alatt nem jutottatok egyről a kettőre szerintem az lenne a legjobb ha hagynád és keresnél valaki mást aki viszont szeretne veled lenni. Jobb lenne, nem?
2020. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!