Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is érez valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is érez valamit még irántam, vagy csak én látok bele többet?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 7. osztály közepétől majdnem 8. osztály végéig jártam, ő volt az első barátom.

Most 11-be átjött az én sulimba és megint osztálytársam lettünk. Tegnap reggel rám írt, hogy nincs meg nekem az osztályfőnök száma, mert elfelejtette, hogy óra van, és lemaradt egy óráról (és ha valaki hiányzik digitális oktatás alatt, az igazolatlan óra, és le lehet igazolni egy szülőivel). Erre megadtam neki, majd rákérdeztem, hogy mire kell. Erre elmondta, hogy elfelejtette, hogy óra van. Én csak annyit írtam neki, hogy: Meglepődtem volna, ha nem felejted el😂. Erre azt írta, hogy: Azt nem felejtettem el, hogy 2 èvig te voltál a szerelmem.


2020. nov. 14. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég gyanús. A helyedben nekem is megfordulna a fejemben.
2020. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A fiú részéről világos és félreérthetetlen megnyilvánulás. Ő már nyilatkozott kettőtökről és most tőled várja a választ.
2020. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!