Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak online vagy majd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak online vagy majd beszéljek vele ha vége a karanténnak?

Figyelt kérdés
El akartam hívni a lányt, de közbejött a karantén 😕 félek, hogyha ráírnék akkor nem-et mondana, mert sok lány nem szereti ha online udvarolnak nekik. Ráadásul csak látásból ismerjük egymást az egyetemen😕

2020. nov. 15. 00:09
 1/8 karanten2020 ***** válasza:
Szerintem írj rá, nem veszítesz semmit :)
2020. nov. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az kellemetlenebb, ha karantén után személyesen mond nemet. Az elsőnek igaza van, nem veszíthetsz semmit!
2020. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Karantén idején ne hívjad sehova, de kezdd el vele a kapcsolatot, nehogy más lekösse őt.
2020. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 DeMoR ***** válasza:

Én is az előzővel értek egyet.

Kezd el megismerni így karanténosan online. ^^

2020. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első üzenetemre még válaszolt, de a másodikra már nem 😅

Szóval ez off 😅 pedig az egyetemről kérdeztem, szóval még az sem, hogy bunkó, vagy túl nyomulós lettem volna vagy ilyesmi

2020. dec. 3. 12:59
 6/8 DeMoR ***** válasza:
Vagy csak szimplán nem ér most rá. Vagy megváltoztathatod a chat szinét, egy odaillő emoji, matrica, bármi.. (#újrafelugrasszneki) ha persze sokáig (ma estig) nem válaszól:D
2020. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DeMoR ***** válasza:
De persze nekem volt olyan hogy 1 hét után válaszoltak xd :D
2020. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már 3 napja hogy ez volt 😅
2020. dec. 3. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!