Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy fiú rám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy fiú rám van akadva de én meg meg akarom szakítani vele a kapcsolatot? mert elég mérgező a dolog, de viszont nem is szeretnem megbántani, mert akkor hozzam se szolna(:

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

most meg akarod vele szakítani a kapcsolatot, vagy szeretnéd ha még beszélne veled? nem mindegy


ha akarod hogy beszéljen még hozzád, mond neki hogy kicsit vegyen vissza magából, mert túl rámenős neked és "megijeszt"


ha azt akarod, hogy szakadjon le, egyszerűen légy őszinte, hogy eleged van, már nem érzed azt, amit kezdetben, nem jó neked ez lelkileg stb. és szeretnéd, ha békénhagyna

2020. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit takar az nálad hogy rád van akadva?
2020. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Találkozz vele, mond el neki hogy vége, majd nyomj a kezébe egy tál almáspitét.
2020. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm, egyébként csak annyi hogy szeretnék még beszélni vele csak ő ne úgy kezeljen mintha barátság extrákkal lenne.

Almás pitét mindenképp viszek:D

(bocsi hogy nem voltam túl érthető)

2020. dec. 6. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!