Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai napon a crushom megkerde...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai napon a crushom megkerdezte, hogy ki a crushom és én csak tétlenül álltam a kérdés előtt. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Rendkívül kínos volt a szituáció. Nem tudtam, hogy mit feleljek. És az még rátett egy lapáttal hogy a legjobb barátnője is ott volt. Először nem mondtam semmit aztán megint megkérdezte, majd a barátnője is. Akkor azt mondtam nekik, hogy nincsen és ezt nyilván nem hitték el. Tovább faggatóztak és már nagyon cringe volt az egész. Majd egyszer csak abbahagyták és azt kezdék el fújni, hogy nem bízok bennük.(egyébként mind a ketten osztálytársaim...) Valószínűleg ismét meg fogják majd kérdezni. Mit lehet ebben a helyzetben tenni?

2020. dec. 6. 00:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem véletlenül kérdezik, pláne, ha nem hitték el, hogy tagadod
2020. dec. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Tolmácsot tolmácsot!!
2020. dec. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Mi a pecs az a crush?
2020. dec. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
...meg a cringe?
2020. dec. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

crush: a kiszemelted, aki tetszik

cringe: annyira kínos és égő, hogy nincs rá magyar szó

2020. dec. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
1X volt olyan sulis csajom aki így dumált, hiába volt kis hamvas, meg cuki, lapátra tettem. Nekem volt égő a hülye beszéde ezzel a sittes szlenggel, meg inglis szavakkal. kras, cinege, ...
2020. dec. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondod el nekik, akkor később megbánod
2020. dec. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem is gáz teletűzdelni a magyar nyelvet angol kifejezésekkel. De gondolom a perfekt angol nem megy, csak játszod itt magad, hogy tudsz 1-2 szót.
2020. dec. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Jaj istenem, akadjatok már le a szlengről, biztosan ti is használatatok olyan szavakat tiniként amiket a szüleitek nem értettek.

Kérdező, valószínűleg azért kérdezték, mert egyikőjüknek bejössz. Szerintem mondd el

2020. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt hogy nem szeretnéd elmondani. Magánügy.
2020. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!