Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » D-nél nagyobb kosármeretű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

D-nél nagyobb kosármeretű lányok. Titeket mennyire bántottak a suliban a melleitekkel?

Figyelt kérdés

#mell #lógás #Szégyellos
2020. dec. 12. 11:45
 1/8 anonim válasza:
98%
Volt rá példa, de főleg mivel kisebb koromban kezdet nőni mint nekik. Mert?
2020. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Ez nagyon ritka méret
2020. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nemnagyon
2020. dec. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos volt rá példa még annó gimibe, sőt még általánosban is. Full lapos voltam nem volt fenekem se mellem. Ma sincs, de van egy párom, aki szeret így is. Így elfelejtettem az akkori sérelmeket.
2021. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
95%
A lányok piszkáltak inkább, hogy undi, meg ízléstelen stb. A fiúk inkább csak nézték.
2022. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányok rendesen tudják alázni egymást, én egyszer hallottam csak ilyet de rendesen meglepett.
2022. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
100%
Nekem fiúként tetszettek az ilyen lányok.
2022. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Cs kosaram van 16 évesként. Amúgy nem vagyok nagyobb termetű, mindig is az átlagos kategóriába tartoztam. A lányok irigykednek, meg kíváncsiak, milyen így, a fiúk csak néznek, néha kissé feltűnően, de csúfolni nem szoktak.

A suliban én vagyok s "nagymellű csaj", de igazából nem zavar, nem érzem bántónak.

Priviket nem kérek.

2022. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!