Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem, nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, nem tudom elfelejteni. Szükségem van a segítségre. Hogyan lehetnék jobban?

Figyelt kérdés

Szarul vagyok, mert szörnyen hiányzik az exem. Toxic volt a párkapcsolat és sokat bántott amúgy... de egészen november végéig legalább szeretett, és én is őt. És addig dolgozott is azon, hogy megváltozzon. És haladt is szépen. Kicsit hullámvasút volt, nagy fentekkel és lentekkel. De... volt neki egy nagyon egyedi személyisége. Kérdés nélkül abba szerettem bele. És soha más nőben nem láttam még ilyet. :/ És minden mélypontjával együtt rengeteg szeretetet kaptam tőle, és én is nagyon szeretem őt. A lényem egyik fele rohadtul szeretne egy párt aki mellett gyógyulhatok, a másik fele viszont nem hajlandó megbékélni a ténnyel, hogy az a pár nem ő lesz... Pedig 100% hogy nem ő lesz, mert annak ellenére hogy ő is tudja hogy ő hibázott, látni sem akar.


A múlt hónapban egy órára sem tudtam betenni a lábamat, egy feladatot se tudtam megcsinálni, sőt, enni se nagyon megy. Tíz kilót fogytam csak az első két hétben. Napi szinten vannak öngyilkos gondolataim. Krónikus depresszióval és szorongásos zavarokkal vagyok diagnosztizálva, pszichiáter kezel. Exem részéről szintúgy pszichiátriai szorongás. A probléma azzal volt, hogy nem volt képes egy idő után kezelni a párkapcsolattal járó felelősséget.

Azóta megpróbáltunk kétszer békülni, mindkétszer hatalmas összeveszés lett a vége. Jól ment minden végig, egészen addig amíg szóba nem hoztam hogy ha újra akarjuk kezdeni és nem belebukni megint az első hétben akkor dolgoznia kell magán, mielőtt újrakezdjük... Akkor mindig agresszív lett és nekem esett. Most le vagyunk tiltva egymásnak mindenhol. Igyekeztem dühöt táplálni iránta, hogy ne fájjon annyira, de szeretem. Embert feleennyire se szerettem még, mint őt. Bármit megtennék, hogy újra láthassam rámmosolyogni.



2020. dec. 27. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég rémisztőek azok a kulcsszavak, hát szerintem hagyd hadd fájjon aztán szépen elmúlik. Vagy próbálkozz még, de ne sok reménnyel...(Egyébként nem változik ahogy írtad is)... Szóval te tudod:D
2020. dec. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Jó a hullám vasúton ülni, de nem lehet egy életen át. Túl sok energiát fektettetek bele ebbe a kapcsolatba ami szerintem nem egészséges hosszú távra. Azt tanácsolom kezdj el új hobbit vagy tanulj meg valmai újat amit még nem tudsz de szeretnél majd egyszer megtanulni. Lehet egy év vagy kettőbe fog telni míg ki megy ez belőled. De ilyen esetelkben maggal kell foglalkoznod nem a múltal ami már sosem lessz a jövő.
2020. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Szedd ossze magad,légy férfi. Ez a csaj nem ér ennyit. Hidd el

Legjobban ugy tudod tultenni magad ha találsz egy masik csajt. De ahhoz neked kell tenned.

2020. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak lelki elsősegély telefonok, ingyenesek. Hívd fel őket. Ez sokáig szokott tartani, nálam 1-2 évig, de volt, amelyik 7 évig is eltartott, persze nem ugyanolyan intenzitással. Ha másként nem megy, szedjél Frontint, reggel egy felet, este egy felet, de mellé nem lehet alkoholt inni.Aztán majd elm
2020. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aztán majd elmúlik, de erőltesd meg magad, és ne menjél utána!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sőt, ha ő jelentkezne, akkor se fogadd vissza!!!!!!!!!!!!! Pláne, ha nem volt jó a természete!!
2020. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Frontint szedjed egy-két hónapig, vagy elég, ha csak Valerianát szedsz, reggel, este 1 szemet, de amikor abba akarod hagyni, csak fokozatosan szabad.
2020. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szorongásos zavarok miatt pszichiáter által felírva már szedek frontint napi szinten, nagyobb adagban mint amit írtál. Sajnos így is rohadt nehezen viselhető... Mentálisan beteg vagyok, így méginkább szörnyű ez most. Ráadásul ő volt az első szerelmem.
2020. dec. 28. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha igy haladsz az utolsó is.
2020. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én Xanaxot szedtem szorongás miatt kedély és hangulatjavító oldja a belső feszültséget. Nekem be vált de az biztos, hogy akarnod is kell talpra állni. Nem az az erős aki sose esik el hanem az aki mindig talpra tud állni. Légy erős és férfi találd meg önmagad.

Ezek a gyógyszerek se rosszak: Frontin, Rivotril, Sanval, Rexetin Blog : Benzodiazepin ...

2020. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!