Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ezt miért csináljátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Sajnálom. Tudom már írtam ki egy ilyen kérdést de valamiért kitörölték...na mindegy. Van egy fiú aki nagyon tetszik... állítólag én is neki.(a jelekből következtettem és ide is írtam már ki kérdést, és a válaszok mind ezt mutatták) Nem beszélgettünk még soha. Egy évvel nagyobb mint én. A probléma az hogy valamelyik nap sétáltam a suliba és láttam őket(őt és a tesóját) hogy jönnek. Nem néztem hátra csak akkor amikor a sulihoz értem. De nem voltak sehol. Direkt lemaradtak!!!(a sulihoz onnan csak egy út van , szóval szó sincs arról hogy másfelé jöttek). De teljesen. Sehol nem voltak. Sehol nem láttam őket, pedig elég hosszú az utca. Csak ahogy odaértem a sulihoz és már indultam volna be, amikor látom hogy jönnek. Miért maradt le? Már nem tetszek neki? Vagy megtudta hogy tetszik nekem és megijedt? Elég menő a srác, mindenkivel jóban van. Kérlek segítsetek. Fiúk!! Ti csináltatok már ilyent? Ha igen, miért?
2021. jan. 8. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet olyan témáról beszélgettek, amit nem akartak, hogy halljad.

Vagy arrébb megálltak cigizni 🤷‍♀️

Én ennyiből ezekre tudok gondolni.

2021. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Még nem. Szerintem direkt maradt le, mert nem volt felkészülve a találkozásra, vagy megijedt. Ne parázz! Ha nem tetszel neki, akkor inkább elmennr melletted úgy, hogy a fejét is elfordítja, nem köszön, vagy nyíltan megmondaná. Inkább az utolsót tudnám elképzelni, ha menö a srác és tetszettél neki.



17/F

2021. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha a hátam mögött jöttek volna tíz húsz lépéssel akkor nem mondanám hogy lemaradtak. De ők kb akkor indultak el amikor én odaértem. Szerintem.
2021. jan. 8. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem temiattad maradt le. Szerintem igazából nem is érdekelte, hogy ki megy előtte. Egyszerűen csak eszébe jutott valami, elmentek boltba, vagy dohányozni, vagy megálltak valakivel beszélgetni, vagy vártak valakit, stb.
2021. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg dolog lehet, ami miatt később indultak, vagy lemaradtak.


Nem temiattad csinálták.

2021. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből ne következtess semmire. Lehet, hogy beugrottk valahova, összefutott egy haverjával, vagy megmutatott a tesójának, megvártak valaki mást. Bármi lehet, de ha mégis direkt maradt le, akkor ez ikább a félénk srácokra jellemző. és náluk jót jelent, bár orbitális hülyeség.
2021. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy vártak valakit, mert a legjobb haverjuk akkor ért oda amikor én, ők pedig nem voltak senkivel, amikor megláttam hogy mégis jönnek
2021. jan. 8. 20:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek 😇😇💙
2021. jan. 9. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!