Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi számít megcsalásnak? Meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak? Meg lehet bocsátani a megcsalást? Mi lehet enyhítő/menetsítő tényező (pl. alkohol)? Számít, hogy kivel (barát,ellenség, idegen)?

Figyelt kérdés

Ti hogy gondolkodtok erről?

Csak közvéleménykutatás!



2020. okt. 30. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Nálam már egy csók is megcsalásnak számít

Számomra nincs enyhíző körülmény

Egy fokkal jobb ha valami ismeretlennel teszi meg nem pl egy baráttal

2020. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki megcsalna és védekezni próbálna alkohollal vagy bármi mással, csak még idegesebb és mérges lennék.

Ha megtette, megtette nem kellenek a kifogások.

Megcsalásnak számít a szex, egy csók, ha mással randizik a hátam mögött.

Van aki megbocsátja, van aki nem ez nagyon eltérő😅

Én például sosem bocsájtanám meg, és fogadnám vissza.

És igen számít hogy kivel. Ha egy barátommal akkor a pasimat is és a barátomat is elveszem, akivel megcsalt.

2020. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mi számít megcsalásnak a két ember gondolkodásmódján múlik.

Gondolj arra, nem ritka a "nyitott" kapcsolat.

.

Az alkohol semmiképp nem mentség, mert azt az illető saját akaratából, nem pedig kényszerítés alatt érte el.

2020. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Nálam megcsalás a szex, csók, a hátam mögötti randizás (ha hazudik, hogy kivel hova megy, miközben randizik).


Enyhítő/mentesítő körülmény, ha nem saját akaratából tette (pl. nemi erőszak, vagy ha a másik fél csókolta meg).


Számít kivel, mert ha nem idegennel, akkor abban az illetőben sem tudnék többet megbízni.


Ha saját akaratából csal meg, akkor repül, mint a szemét.

2020. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Engem nézhettek hülyének, és gyenge jellemnek, de, ha tényleg egyszer történik meg, ismeretlen lánnyal, olyan helyen, ahol eddig sosem járt, én szemét hunynék felette. Nyilván rosszul esne, de próbálnék túllépni rajta, megbeszélni vele, hogy fontos-e számára a hűség, hisz én eddig hű voltam hozzá, és mire számítsak a jövőben.

Ha azt mondja, hűséges lesz, de később mégis megcsal, kidobom.

Ha nem ígér hűséget, meg próbáljuk a nyitott kapcsolatot, ha működik, együtt maradunk, ha nem, szakítás.

Ja, és megcsalás számomra csóknál kezdődik, egy ölelés vagy arcra puszi szerintem még nem az.

2020. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a szex, a csók, egy, a hátam mögötti randi megcsalásnak számít.

A flörtölés lehet csak játszadozásból, vagy esetleg lehet az is a célja, hogy féltékeny legyek. Szemet hunynék felette, hisz tudom miért teszi.


Enyhítő körülménynek számít, ha kábítószer hatása alatt állt (nem önszántából, természetesen) leitatták vagy a lány cuppant rá. Persze, ha ő mondjuk visszacsókolt, azt nem hagynám annyiban.


Számít, hogy kivel tette meg, mert ha én is ismerem az adott embert, akkor egyből dobnám mind a kettőt (vagy esetleg több személyt is, ha úgy alakulna).

2020. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%

Nálam az érzelmi megcsalás megcsalás.

A szex például nem az, abszolút elnézhető fizikai szükséglet. Viszont ha rendszeressé válik és érzelmekkel párosul, az már gond.

2020. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 én vagyok a barátnőd, de egy este megkívántam az egyik barátod és lefekszem vele azzal semmi gond nincs? A hátad mögött, csinálnék belőled hülyét, és ezért nem haragszol? Érdekes
2020. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalás az, amikor valaki más fontosabb nálam és ezért hazudik nekem a párom.

Mivel a félrekefélés vagy bármilyen testiség nem nálam nem fér bele egy kapcsolatba, ezért csak úgy jöhet ilyen létre, ha hazudik.

De kisebb hazugság is megcsalás, ha abból ered, hogy valaki más fontosabb nálam.

Ha azt mondom, hogy lefeküdhet bárkivel, akkor az nem megcsalás, mert így erről hazudni sem fog.

2020. okt. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Nálam az alkohol nem hogy enyhítő körülmény, hanem egyenesen kizáró tényező.
2020. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!