Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le erről fiúként?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokjak le erről fiúként?

Figyelt kérdés
Az van hogy ha nincs valamilyen lány akivel tudnék írogatni, akkor nem találom fel magam, unatkozok, mindig keresek valakit akire ráírhatnék.
2021. jan. 13. 23:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő mindig szívesen beszélget veled: [link] ^^
2021. jan. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A lányok szeretik egy fiúban ha érdekes, és van élete. De ha az élete a chatelés, az szerintem sokak számára nem túl vonzó, legalábbis magamból kiindulva...
2021. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan szokj le erről? Lépj ki a komfortzónádból, csinálj valami újat, esetleg valami hülyeséget, őrültséget, persze értelmes határok között.
2021. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Találkozz barátokkal, sportolj, olvass, tanulj nyelveket, találd fel magad. Nem élet ez így, hogy nincs semmi hobbid, vagy elfoglaltságod a chatelésen kívül. Egyet kell, hogy értsek a 12sel, szerintem sem túl vonzó. Ha valaki folyton rám irogat és nem hagy békén, és ilyen ragadós, azt nem igazán bírom. Szerintem tök vonzó egy fiúban, ha elfoglalt, (és nem ilyen elveszett, mint ahogy te tűnsz a soraid alapján) vannak hobbiai pl.: sportol, társasági életet él a barátaival a!valóságban!....stb. Ha meg a fent említett dolgok nem tetszenek akkor csak kapcsolj be egy filmet, vagy kezdj el egy sorit és azzal tereld el a figyelmed!
2021. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14es vagyok

(a barátokkal találkozós részt persze, nem mostanában értem, bár én korona alatt is voltam házi buliban, de ne kövesd kérlek a példám🤫🥴

de délután tudsz találkozni 1-2 barátoddal, abban nincs semmi rossz)


16/l

2021. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Most még nem tudsz meglenni a csajok nélkül, 15 év múlva meg annak fogsz örülni ha elszabadulsz 1-2 órára vagy napra, és egyedül lehetsz.
2021. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!