Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk!!! Ha ezt csináljátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!!! Ha ezt csináljátok akkor tetszik a lány vagy csak barátok vagytok?

Figyelt kérdés
Ha beszélgettek és felvonjátok a szemöldökötöket közbe pedig röhögtök vagy ha egy lány a barátod és a te nyakatokba kapaszkodik, ti pedig felemelitek. Inkább az elsőről kérnék véleményt. Azt olvastam hogy ha egy srácnak tetszik a lány akkor felvonja a szemöldökét ha a lány belép a terembe...ez akkor is igaz ha beszélgettek? Vagy lehet hogy a lány valami hülyeséget mondott és a srác azért röhögött felvont szemöldökkel?? Kérlek segítsetek. A crushom csinálta egy csajjal, de közben nekem is küldi a jeleket szóval nem tudom mi folyik itt és kétségbe vagyok esve
2021. jan. 15. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, én egy egyszerű baráttal is ezt csinálom. Nem tudom hány éves lehetsz, de ez a szemöldök felvonásos dolog értelmetlen, ha pedig neked is ilyen ,,jeleket" küld, sajnálom, azok nem jelek.
2021. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem. Nekem nem ilyeneket.
2021. jan. 15. 16:37
 3/16 A kérdező kommentje:
Itt vannak a jelek. Például ott bukann fel ahol mi vagyunk, én egy időben kerültem, és ha odajöttek mellénk/közelünkbe akkor én elmentem, de volt olyan hogy ezek után is odajöttek és megálltak nem messze, vagy egyszer mielőtt bement a suliba még visszanézett rám, a szemem sarkából sokszor láttam, hogy néz. De úgy hogy ugye körbe álltak, ő pont úgy állt hogy háttal volt nekem, a barátaival pedig szembe. De egyszer megfordult és a barátainak hátat fordított és engem nézett. Ilyen volt már kétszer ha nem többször. Olyan típus vagyok aki nem mer ránézni és próbálja ignorálni a másikat hogy nehogy rájöjjön hogy érzek. Ezért legtöbbször háttal állok, így nem nagyon veszem észre ha néz, de a barátnőm sokat mondta hogy idenéz. Plusz direkt hangoskodik ha a hátam mögött van. Mások azt mondják hogy azért hogy felkeltse a figyelmem/ránézzek. Ezek mellett meg vannak azok amikor úgy csinál mintha nem is léteznék. Most csak játszik velem, vagy mi van, mert nem értem?
2021. jan. 15. 16:40
 4/16 A kérdező kommentje:
Perpillanat csak ennyi jutott eszembe
2021. jan. 15. 16:41
 5/16 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek mert nagyon össze vagyok zavarodva
2021. jan. 15. 20:39
 6/16 anonim ***** válasza:
Dönts el te. Ez a te utad.
2021. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De én nem tudom. Nem tudom hogyan szoktatok viselkedni, ezért kérdem
2021. jan. 16. 10:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindegy mi hogy viselkedünk, általánosítani nem lehet. Csak te tudhatod eldönteni, mert mi mégcsak nem is ismerjük a szóban forgó személyt.
2021. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Szivessa3 ***** válasza:
Tálan igen, talán nem
2021. jan. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hidd el ezek nem jelek...tapasztalat😔

Sajnálom 🥺

2021. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!