Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor nagy szeretnél megkapni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nagy szeretnél megkapni egy személyt, de nem kapod meg akkor mivel győződ meg magad hogy jobb hogy nem kaptad meg?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok nagyon kedvelek egy lányt, de neki csak egy haver vagyok...

Szinte esélytelen azt mondta, nem bunkó meg semmi csak beszélgettünk.

Hogy kezeljem én is így őt? Hogy helyezzem hátrébb?


2021. jan. 17. 01:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hogy lett más?
2021. jan. 17. 01:44
 12/23 A kérdező kommentje:
Mármint más helyzet
2021. jan. 17. 01:44
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én altalaban sose adtam fel, volt olyan hogy 2-3 evig is szenvedtem de megakartam "szerezni" a kiszemeltem.. es bevallom nem erte meg. Jelenlegi parommal nem volt ilyen, egyszeruen barati beszelgetes volt es ido kozben egymasba szerettunk. Mig velem nem tortent meg addig el se hittem, hogy igaz, a mondas, ha nem keressuk megtalal. Nem mindig jo otlet orultem keresni valakit, lehet meg az a legjobb ha nincs, aztan kitudja, sulivaltas, egyetem, egy buliban ratalalsz tök random :D ha ra vagy feszulve erre hogy marpedig neked kell valaki, uristen hol ismerkedjek, akkor az tobbnyire nem sikerul..
2021. jan. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Eddig nekem se volt senki, ő rá csak úgy rátaláltam. És annyira úgy tűnt hogy passzolunk meg minden:c Nem feszültem jól éreztem magam meg mindent.

De nem tudom mi történt vele, szimpatizált velem elég rendesen eddig...

De értem, köszönöm a választ.

Ráírok a barcsinőjére hátha :DD

2021. jan. 17. 01:55
 15/23 anonim ***** válasza:
Lehet megismerkedett valakivel, vagy lebeszeltek a baratai rolad.. az hogy most "rarepulsz" a baratnojere rajtad semmit nem fog segiteni. De te dontesed
2021. jan. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Vicceltem nyugi, nem teszek ilyet...

Egyébként a barátos témával most bogarat tettél a fejembe, köszi.

2021. jan. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Megint a régi profilommal írtam... Hányas szintű vagy?
2021. jan. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
" lebeszeltek a baratai rolad" szóval erre gondoltam, milyen okai lehetnek ennek?
2021. jan. 17. 02:00
 19/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem lányként ugyanez történt,és nagyon rossz volt, szó szerint bármit megtettem volna hogy ne így legyen. Ő is kedves volt velem,soha nem volt bunkó,de egyértelművé tette,hogy ő nem akar semmit. Én viszont másra se tudtam gondolni,vele akartam lenni,beszélni vele,megérinteni stb(gondolom ezt megérted:D)

De tényleg nem sok mindent tudsz tenni, ha te mindent megtettél. Az idő segít, de nekem még mind sokszor eszembe jut a dolog,és azt kívánom hogy bárcsak ne így lett volna:(

Viszont ne nyomulj rá jobban,azzal csak még rosszabb(tapasztalat) inkább próbáld a legtöbbet kihozni magadból, fejleszd magad vmiben. Lehet hogy ígyse fogsz "kelleni" neki, de legalább eltereled a figyelmedet és nem rá pazarlod az idődet

2021. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Lehet épp az egyik baratnojenek tetszel, es bebeszelte neki hogy talal o nalad jobbat is. Vagy siman nekik nem vagy az esetuk es emiatt beszeltek le, neha a lanyok indokolatlanul is tudnak rosszfejek lenni.
2021. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!