Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor nagy szeretnél megkapni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nagy szeretnél megkapni egy személyt, de nem kapod meg akkor mivel győződ meg magad hogy jobb hogy nem kaptad meg?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok nagyon kedvelek egy lányt, de neki csak egy haver vagyok...

Szinte esélytelen azt mondta, nem bunkó meg semmi csak beszélgettünk.

Hogy kezeljem én is így őt? Hogy helyezzem hátrébb?


2021. jan. 17. 01:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy a barátnői lebeszélték volna. Egyrészt, nem csinálnak ilyet hanem inkább pont fordítva,szeretnek egyből próbálni összehozni valakivel,ha akarom ha nem.

A másik meg, ha szerelmes lenne,akkor akaratlanul is jobban érdekelnéd a barátnőinél, legalábbis a véleményük nem változtatna az érzésein

2021. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van ilyen :D
2021. jan. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,én lányként tapasztalatból írtam, az alapján ahogy ismerem magamat,a többi lányt, úgy alapból a lány barátságokat:D

De persze ez nem 100%, biztosra úgyse tudhatjuk,csak tanácsot tudunk adni

Viszont sokkal esélyesebb, hogy csak szórakozik vele a csaj,mert igen,ilyen sajnos a lányoknál is van

2021. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!