Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsalt a barátnőm ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt a barátnőm ?

Figyelt kérdés
Elkezdett egy sráccal beszélgetni, azóta mióta találkozott vele a haverjánál, és nem szólt erről, hogy találkozott vele, és arról sem, hogy beszélnek. Csak akkor láttam mikor írt neki, és szíveket is írt. Mondtam, hogy mutassa meg a beszélgetést, de nem akarta. Majd rá pár napra megkértem újra, hogy mutassa meg, de már le volt tiltva, és törölte a beszélgetést. De ő azt állítja, hogy nem csalt meg, és nem volt semmi. Akkor ugyan miért törölte volna ?

2021. jan. 31. 21:11
A kérdező szavazást indított:
Megcsal
Nem csal meg
31 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Mert érdeklődtél, azért törölte. Flörtölt.
2021. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Mert megkérdeztem, hogy azért nem meri megmutatni, mert te is küldtél neki szíveket? és azt válaszolta, hogy "mert olyan nagy dolog ha valamelyik haveromnak szívet küldök?"
2021. jan. 31. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy titkol valamit, rájöttél, és gyorsan takarított egyet.
2021. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is csalt meg, jo uton volt fele. Ki tudja, lehet utkozben meggondolta magat. Minden esetre pofatlan volt tole.
2021. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valami rejtegetnivalója volt, az biztos, és az olyan sose jelent jót.
2021. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos (és az sem hogy a jövőben megtenné), de vagy közel van hozzá, vagy érdekli ez a fiú, vagy pedig elhagyna érte.


Túl közel került a másik sráchoz, amit a titkolózások jól jeleznek. Ennek a kapcsolatnak annyi valószínűleg.

2021. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fhoj de utálom az ilyet.. Dobd ki a picsába. Az exem ugyanezt csinálta. Úgy látszik van valami titkolni valója, ha nem is csalt meg de biztos hogy nagy negatívum. Megcsalás lesz a vége ha még eddig nem volt.
2021. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!