Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez helyzet normáli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez helyzet normális? Vagy én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

(ez nem teljesen tini párkapcsolatok, de ezt a kategóriát talán többen nézik)


Szóval alakul valakivel az ismerkedés, egy messenger szerű alkalmazáson szoktunk beszélni, de egyszer (valami történt) felajánlottam, hogy megadom a Facebook/instagram elérhetőségemet, amire ő úgy reagált, hogy nem akarja, hogy a jövőbeli barátnője "ismerőse" legyen az ilyen oldalakon, mert akkor ő állandóan azt nézné, hogy elérhető vagyok-e és miért nem válaszolok. Nekem ez eléggé furcsa volt, de elfogadtam (volt amúgy ebből tényleg egy vitánk is, mert aztán megtalált Facebookon, és tényleg nagyon ideges volt, amiért nem azonnal válaszoltam hiába voltam elérhető)

Az instagramon pedig állandóan látom, hogy nézegeti a storyaim, pedig ő hisztizett a "privát szféra miatt". Kicsit úgy érzem, h ellenőrizget, de ő azzal védekezett, hogy csak szerte nézegetni a képeim.


Amúgy nem vagyok ilyen social media függő, nem is arról van szó, h kell a követő minden áron, mert teljesen hidegen hagynak ezek a számok és tényleg nem is kell a másiknak mindenét tudni, de azért szerintem eléggé gáz ez a szintű távolságtartás. Inkább az bánt amúgy, h én hiába tartom be az ő idióta kéréseit, mégis ő szegi meg ezeket....

Gondolkozom rajta, h inkább megszakítok vele minden kapcsolatot, mert ez így elég furcsa, kicsit úgy érzem, hogy nem vállal fel engem (pedig nem. nagyképűségből mondom, de egy ilyen férfi mint ő általában nem kapna meg egy ilyen lányt...)


20/L és egy kicsit idősebb F



2021. febr. 1. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a faszbaxd
2021. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az volt a "legjobb" az egészben, h pl 2 hónap ismertség után vallotta be, h neki volt felesége, de elváltak. És még engem akart beállítani hibásnak amiért nem kérdeztem. Na utána tiltottam le, de most újra próbálja magát visszakönyörögni, de most már végleges lesz a letiltás...
2021. febr. 1. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tulajdonképpen miért vagy együtt ezzel a pasival? Mit szeretsz benne? Mivel tudja ellensúlyozni azt, hogy nem őszinte, de legalább nem is bízik meg benned?
2021. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyok vele szó szerint együtt, mert most messze lakik, de nemsokára ideköltözik a közelbe (még csak tervezgettük, hogy miket csinálunk majd ha találkozunk végre stb).

Eleinte nagyon sokat beszéltünk, kb istennőként kezelt, de aztán miután kiderült, h volt neki felesége eléggé sokat csalódom benne folyamatosan.

Kicsit naív voltam, de már eléggé kiábrándultam belőle.

(amúgy kissé önbizalomhiányos vagyok, szóval azért tettem fel a kérdést, hátha én reagálom kicsit túl, de a válaszokból ítélve talán nem...)

2021. febr. 1. 12:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ma a faszba
2021. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már le is tiltottam mindenhonnét, h véletlenül se találjon meg
2021. febr. 1. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne is gondolj rá.

Felejtsd el, keresd hobbit magadnak, vagy beszelgess masokkal

2021. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jol tetted hogy letiltottad
2021. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, ez egy idióta volt.
2021. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!