Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok egy lány miatt aki nem is tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik és aki felé közeledek és van egy másik akivel felszínes a kapcsolatom, de alapjáraton jóban vagyunk. Miért vagyok féltékeny arra a srácra akivel valszeg össze fognak jönni?

2021. febr. 3. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert te attól még egyedül vagy. Hiába nem vagy vele annyira jóban, a boldogsága simán kiválthat féltékenységet. 18/f
2021. febr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak rosszul esik neked, hogy nélküled (is) boldog. Ebből kialakult a féltékenység.
2021. febr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És van valami tippetek mit csináljak?
2021. febr. 3. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amint összejössz a lánnyal aki neked bejön, semmi más nem fog érdekelni magad körül a témában (normális esetben)
2021. febr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Hát valamilyen szinten akkor mégiscsak érdekel. Ahhoz hogy féltékeny legyél emiatt, vagy utálnod kell, vagy úgy is kedvelned.

Milyen a kapcsolatod vele? Ilyen barátság van köztetek,vagy mi?

2021. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Barátsághoz közel, de inkább csak jóban vagyunk
2021. febr. 3. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!