Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert dival a fiatal lányoknál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert dival a fiatal lányoknál a "flegmasag"?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen lanyok azt irjak meg mondják magukrol hogy "flegma vokxd" "flegma vagyok altalaban de am cuki" "flegmaba tolom" vagy valami hasonlo kaliberű megszolalas, mintha ez egy derék tiszteletremelto erős eletstiluslenne a lányoknal.

Ez olyan mint hogy azok a lanyok hangoztatjak a legjobban hogy nem erdeklik senki velemenye, akik a legtarsasagi, es social mediafuggok?

"Flegmasag van"


Ladies and gettlemen, i think my brain just committed suicide.



2021. febr. 5. 02:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Rossz helyen jársz. Én ilyet sose látok:)
2021. febr. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 KeyserSöze ***** válasza:
89%

Inkább te jársz rossz helyen egyes, sajnos én is találkoztam ezzel jelenséggel és egyáltalán nem egyedi. Egyik elkezdte valamelyik közösségi médiában a többiek látták, hogy sokaknak bejön hát ők is csinálják. Egyébként ha bekapcsolod a tv-t, istagrammot, facebook-ot és társait simán látsz egy csomó ilyet.


Nem olyan rég volt egy hasonló kérdés a témában ott is elmondtam a véleményem ami kissé negatívan hatott(persze nem állt távol az igazságtól) és lepontoztak persze itt sem számítok másra de azért érdekesnek találom, hogy egyre több hasonló kérdéssel lehet találkozni és nem csak itt. :D

2021. febr. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Én csak azt tudom mondani, amit én látok és én ilyet nem látok. De aki lát, arra sem haragszom:)
2021. febr. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
A helyesírásból ítélve alighanem azt se tudják, mit jelent ez a szó.
2021. febr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Ez 2013-14-ben volt nagyon menő, mostanában hálistennek nem látom.
2021. febr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Mert ezzel AZT HISZIK, hogy saját, egyedi személyisége van, ami menő.
2021. febr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Iiigen, tényleg, 2013 körül keringtek az ilyen elmés szövegek, hogy „Flegma vagyok igen az én stílusom ilyen. És a te stílusod milyen? Ja bocsi kincsem neked olyan nincsen;);)” (Esetleges vesszőhibák betűhíven idézve az eredeti műből.)
2021. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

"flegma" szinonimái:

egykedvű, flegmatikus, unott, közömbös, érdektelen, közönyös, szenvtelen, apatikus, nemtörődöm. Ebből következtetve a mai lányok: depressziósak, lusták, érzéketlenek, rendetlenek, ápolatlanok. Haladunk 😀

2021. febr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez most ütött 7-es :D
2021. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen válasz a kérdésre (egyébként én is az említett időszakban tapasztaltam ezeket a “menő” dumákat), de annyit szeretnék hozzátenni, ha már a “mai lányok”, hogy a mai fiúk közül meg sokan már egy alap emberi kedvességet, érdeklődést is képesek azonnal jelnek venni, hogy ráhajthatnak az illetőre. Túl vagyok már a tinikoron, de sajnos most is ilyen helyzetbe kerültem a munkahelyemen és ez baromi kínos, mert naponta találkozom az illetőkkel. Nem egy nőtársam azért nem beszél sokat pasikkal, azért tűnik magának valóbbnak, mert így próbálja ezeket kivédeni.
2021. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!