Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert dival a fiatal lányoknál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert dival a fiatal lányoknál a "flegmasag"?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen lanyok azt irjak meg mondják magukrol hogy "flegma vokxd" "flegma vagyok altalaban de am cuki" "flegmaba tolom" vagy valami hasonlo kaliberű megszolalas, mintha ez egy derék tiszteletremelto erős eletstiluslenne a lányoknal.

Ez olyan mint hogy azok a lanyok hangoztatjak a legjobban hogy nem erdeklik senki velemenye, akik a legtarsasagi, es social mediafuggok?

"Flegmasag van"


Ladies and gettlemen, i think my brain just committed suicide.



2021. febr. 5. 02:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
10+ éve voltam tini, akkor is flegmák voltunk. ez nem divat, inkább életkori sajátosság. a kisgyerekek se divatból dacolnak
2021. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, nálunk az ment a csajoknál, hogy "amúgy tod, én nem vagyok bunkó, csak őszinte". :D

És amúgy csak simán tényleg flegmák, és ge*i bunkók, és azt hiszik ettől olyan fiúsak, hogy fiú társaságba tartozzanak, vagy épp olyan "mencik", hogy minden pasi őket akarja ettől, mert ők lazák.

Gimiben, és még egyetemen is ezt láttam. 2-3 éve csak. :)

2021. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, miért divat, de igaz, hogy jelen van ez a jelenség, szerintem így csak probálják elrejteni igazi személyiségüket, érzéseiket, ezzel a közömbös, irritáló kijelentéssel.


De szerintem többet ér egy lány, ha a "vagyok" szót nem rövidíti le "vok"-ra ;)

Az xd-t pedig hagyjuk....

(16/l)

2021. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Életkori sajátosság.

Plusz ezzel játszák a megközelíthetetlent vagy a menőt. Az, hogy nem jön össze az más dolog.

Mélyebbről megközelítve a témát pedig úgy gondolom, hogy ezzel akarják megvédeni magukat, hogy "bepicsulnak". Összevesznek a legjobb barinővel és akkor hirtelen beflegmulnak stb.

Azzal ha valaki nyers, őszinte és szókimondó nincs baj. De amikor teszi az agyát az undorító. Az olyan emberek használják, akiknek nincs (még) kialakult személyisége vagy nem tudja kezelni.

2021. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Én sem láttam még ilyet soha, mert közel a 40-hez nincsenek ilyen fiatal ismerőseim, de ez szerintem csak egy divatszöveg. A legtöbb fiatal lány egyáltalán nem flegma, maximum úgy tesz, miközben belül tele vannak komplexusokkal, és azt képzelik, hogy csak akkor fogják őket szeretni, csak akkor lesz "jó pasijuk", ha 35 kilósak és "tökéletesek"...Majd felnőnek ők is egyszer, és idővel rájönnek, hogy ez mekkora marhaság.
2021. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
Még ha tényleg flegmák lennének akik tényleg szarnak mindenre. De ha beszólsz nekik este telesírják a párnájukat. Én azt tudom értékelni ha valaki őszinte és van véleménye, és azt köntörfalazás nélkül meg is mondja. De mikor ezeket látom csak röhögök. Vicces mikor a sok kis takony játsza a nagylányt de annyira komolyanvehetetlenek. Tisztelet a kivételnek.
2021. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
10-es azért abszolút igazat ír.
2021. febr. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!