Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mint lányként kérdezem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint lányként kérdezem a lányoktól! Bejön ha egy srác sminkel a szeme környékén?

Figyelt kérdés

Hátha kicsit a fiúk erőre és ösztönzésre kapnak, ha a társadalmi elvárások miatt nem teszik. Szóval nekem nem tudom hangsúlyozni mennyire bejön ha egy srác kihúzza a szemét, esetleg egy kis szemhéjpúdert használ. És ez nem szexualitás függő, nem csak az emok csinálják. Szerintem rohadtul férfias, szóval léégyszi fiúk mielőtt ítélkeznétek, próbáljátok ki, akár titokban.

Plusz tipp: én lányként is, mivel hogy a rejtett szemeimen nem tetszik a tús, és erőss a szemceruza is, egy kicsi fekete szemhéjpúderrel "húzom ki" a szememet.



2021. febr. 15. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jon be

Emos fiukon még okes, de ugy aki inkabb mas iranyba evez ezzel azon nem tetszik annyira

De azt elismerem hogy Johnny Deppnek nagyon jol all

18/l

2021. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egy jó Zalai bál után szokott lenni smink az egész fejemen, sőt néha a bordáimon is.
2021. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Nálam szakító ok lenne. Pláne ha az enyémet használja.
2021. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el, de én nem ilyen párt képzelek el magamnak.
2021. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Nálam szó szerint kizáró ok lenne kapcsolathoz

Pedig én magam szeretek sminkelni,és elfogadó vagyok másokkal szemben,de össze nem jönnék vele

Ettől még nem nézem le, és azokat a lányokat se akinek tetszik

2021. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vonzó és nagyon
2021. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
(6-os vagyok csak véletlen elküldtem) szóval nagyon jól tud állni
2021. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Segítsetek mert nem bírok egyedül a nyolcassal
2021. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Énekes,szinésznél jol néz ki de gondolom nem szinészekel meg énekesekel fogsz össze jönni, amugy sima átlagos srácokon nevetséges. Nagyon ritka az akinek ez jól állna, nem mindenki születik pl Johny Deep féle arckarakterel hogy az extra fekete smokey szemek is jól álljanak neki, leszar*om ha le leszek pontozva.:)
2021. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként mondom hogy szerintem nincs ezzel semmi gáz. Én metalcore és goth metal zenéket hallgatok ezért nekem a stílusomból is adódik, de inkább csak koncertekre szoktam ilyen sminket csinálni. Amúgy az utcára nem igazán szoktam, csak ha baráti társasággal beülünk valahova.
2021. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!