Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, lányok! Ki ért ezzel...

Fiúk, lányok! Ki ért ezzel egyet, h csak ez különbözteti meg a fiúkat a lányoktól, h sokat dumálnak a lányok, a fiúk pedig alig? Lányok! Mennyire zavaró, ha sokat dumál egy srác?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat.

#fiú #lány #sok duma #kevés duma
2014. máj. 21. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A te logikádból az a srác akkor nem srác hanem lány... bumm tsss
2014. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ettől jóval több különbség van a két nem között és találkoztam már igen szájmenős srácokkal is. Nem annyira zavaró, ha érdekes amit mond, ha csak gondolkodás nélkül fecseg, akkor elég idegesítő tud lenni. De csajban ugyan ez.
2014. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet, ott a kukac meg a punca (nem is értem eddig hogy nem tűnhetett fel neked), meg még pár másodlagos nemi jelleg.


Egyébként ha nagydumás, kezdeményező srác vagy, akkor 10-szeresen megnövekednek az esélyeid a lányoknál.


F

2014. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

bezzeg ha nem dumál a srác akkor meg az a baj

jajjj biztos megcsaaaal azért nem beszééélget, brühühühü

2014. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szemét tanártól, meg tesómtól is megkaptam ezt, mondjuk mindkettő humortalan f***, a többiek csak néha mondják, amikor csak tényleg azért nyomom, h kicsit idegesítsem a népet. :DDDD
2014. máj. 21. 11:12
 6/11 anonim ***** válasza:
első epic!:D
2014. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Engem egyeltalán nem zavar ha a fiú sokat beszél de ne vigy e túlzásba :)
2014. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Engem egyáltalán nem zavar, ha szőke a csajszim, de ne legyen már szőke pls.! :D Kb. ilyen volt az utolsó. :D
2014. máj. 21. 17:14
 9/11 anonim ***** válasza:
ha te nem tudsz különbséget tenni aközött, hogy valaki sokat beszél és valaki túlzásba is viszi, akkor légyszives ne igyál alkoholt, mert simán alkoholista lesz belőled. köszi.
2014. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es: ezzel elkéstél, már az vok, kár, h nem hamarabb szóltál. :D
2014. máj. 21. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!