Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden helyes srác kap üzenete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden helyes srác kap üzenetet lányoktól?

Figyelt kérdés
Sok lány mondta már hogy nagyon helyes vagyok, stb. Viszont van egy haverom, aki szintln helyes és szokott lányoktól üzenetekez kapni, pl snapeknál hogy hú de dögös stb. Én soha nem kapok üzeneteket, lehet velem van a gond?

2017. okt. 31. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet, bár inkább én úgy fogalmaznék magamról, hogy nem vagyok ronda. Nekem is van egy harom, nagyon jóképűnek számít a lányok szemében, és neki tényleg nagyon könnyű dolga van abból a szempontból, hogy nem kell csajt keresnie, mert ők keresik őt.
2017. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond. Kezdeményezz te
2017. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meglehet hogy nem vagy olyan ,,híres” a lányok körében. Meg tudod az hogy helyes vagy e vagy sem az személyfüggő

L

2017. nov. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!