Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráirjak?Többi lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráirjak?Többi lent!

Figyelt kérdés
Kb.Volt egy lány akivel nagyon sokat beszèltem meg találkozgattunk is!De egyik alkalommal azt mondta hogy ő nem èrez irántam semmit de ez mèg változhat ès ne adjam fel....Na....èn feladtam!Tudom egy fasz vagyok de...Ez kb.egy hónapja törtènt!Pár hete csak rá bírok gondolni ès semmi másra nem birok figyelni.....nagyon hiányzik!Nem irtam neki egy hónapja mert bebeszèltem magamnak hogy vège....mit tegyek irjak vagy...? :/
2021. febr. 19. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Irj ra vagy hivd el es mondd el hogy erzel. Az oszinteseg sose baj.

Lehet hogy mondod hogy feladtad, de itt vagyunk egy honap utan es meg mindig ra gondolsz: nem adtad fel. Megprobaltad de meg mindig erdekel teged.

Ha azt mondta hogy még valtozhatnak az erzesei es ne add fel akkor még nem keso probalkoznod tovabb nala. Szerintem van ra esely hogy megfogtad ot es epp akkor nem allt keszen kapcsolatra, vagy barmi lehetet

Visszautasitas utan szerintem nem nagyon szokas biztatni az elutasitott felett hogy ne adja fel még lehet lesz valami xd

2021. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted, hogy feladtad.

Ne haragudj, de ez a csaj szánalmas, enyhén sokat képzel magáról. Mi az, hogy “ne add fel, még meggondolhatom magam”? Hogy lehet így játszadozni más érzéseivel?

2021. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem teljesen így mondta :D
2021. febr. 19. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi folyik itt, de látszik hogy magadnak is be akarsz mesélni valamit, elég megnézni a válaszod kedves kérdező. Szóval írj:D
2021. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az egyik felem azt mondja irjak a másik azt hogy ne....ès mit irjak?...azèrt 1 hónap az egy hónap...!😂😂Tudom hülye vagyok de ez vagyok!
2021. febr. 19. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, attól még, hogy azt mondod, hogy “felszólítom a közösülésre a prostitúcióból élő édesanyját”, még ugyanaz a lényeg, mintha az egyszerűbb verziót használod.

Ha nem esne le:hiába tette az agyát, a lényeg az, hogy szórakozik az érzéseiddel.

2021. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá! Szurkolok! 😊
2021. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szivessa3 ***** válasza:
63%
Írj rá szerintem.
2021. febr. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!