Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak? Ha igen, mivel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak? Ha igen, mivel?

Figyelt kérdés
Előző nyáron együtt dolgoztam egy sráccal, sokat beszéltünk. Szimpatikus volt, de nekem akkor volt valakim. Nem jelöltük be egymást sehol. Valamelyik nap eszembe jutott csak a keresztnevére és a városára emlékeztem, de végül megtaláltam. Nincs profilképe szóval nem 100% hogy ő az (de minden stimmel úgyhogy valószínüleg igen). Szívesen felvenném vele a kapcsolatot, de lehet hogy egy év után furcsa lenne így a semmiből. Meg nem is tudom mivel írjak rá mert azt nem akarom felfedni, hogy “nyomoztam” utána.

2021. febr. 28. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én fölkötném a gatyát, és ráírnék, jobb választásod szerintem úgysincs. Valami ilyesmit firkantanék neki szerintem: "Szia! Az utóbbi napokban eszembe jutottál, meg eszembe jutott, hogy tök jókat dumáltunk a melóhelyen, és gondoltam, beszélgethenénk, ha esetleg van kedved/ ha ráérsz/ ha..."


Lehet, hogy ennél jobb nyitások is vannak, de most így ez jutott eszembe.

2021. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér nem vesztesz vele semmit. Nézd a jó oldalát te már nem egy idegen vagy számára mivel sokat beszélgettetek ezért gondolom volt közös téma stb.
2021. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem történt hasonló eset, és én tudtam, hogy a srác DJ-ként dolgozik, így később ráírtam azzal kapcsolatban, hogy kéne nekem egy zenét csinálni, ő meg ért hozzá, elvállalná-e? Aztán a többi ment magától. Esetleg ha a te ismerősödnek is van hasonló hobbija, érdeklődhetsz afelől.
2021. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!