Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, ha egy lány túl könnyen odaadja valakinek a szűzességét?

Figyelt kérdés

Szerintem illene vele várni pár hónapot, mert sok esetben olyan pofáraesések vannak mint itt az előbb egy kérdésnél...

Szerintetek?

Ja, én fiú vagyok, de ugyanígy megmondanám a barátnőmnek



2021. márc. 1. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meg a kapcsolatokkal kéne várni pár hónapot...

Nem 1 hónap alatt összejönni,és akkor ide is, oda is bedugjuk aztán elértéktelenedik mindenki xD

2021. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja, inkább így. Ne értsetek félre, csak féltem a lányokat, mert vannak olyan srácok, akik visszaélnek ezzel... 😕
2021. márc. 1. 23:13
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Én fiú vagyok és nem is 16 vagyok már, de ha úgy alakul a dolog kapcsolat elején én szólok is, hogy én várni szeretnék.

Nem tudom mire jó ez, hogy mindenki érzelmek nélkül csak dug, mint pl a kutyák.

2021. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Én is így gondolom. Én egy 14-16 éves kis tüzes csitrit nem tartok elég érettnek a szexre (az ilyen korú kanokat sem). Ebben a korban előbb tanulja meg mi az élet, aztán gondolkozhat kapcsolaton és ha már talált olyat, aki valóban szereti és nem csak kefélni akár, na akkor még lehet próbálni. De nem attól lesz valaki menő hogy lépten-nyomon betöm egy-egy lyukat, mint a fogorvos, hanem attól, hogy ha egy nőt nőként tud kezelni és még tud becsülni
2021. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek 1-sel és 4-essel. Nem tudom miért vannak lepontozva.
2021. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Engem nem zavar, mindenkinek a saját döntése.

Egyébként szerintem is kapcsolattal kéne várni. Nem egészen értem, hogy mi értelme 14 évesen "össze jönni valakivel" és évekig nem szexelni. Ezt nem nagyon hívnám kapcsolatnak. Meg kell érni testileg, lelkileg, nameg agyilag is, és akkor érdemes szerintem bele menni a dolgokba. De mint mondtam, mindenkinek saját döntése, közöm nincs hozzá, így nem is zavar.

2021. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
És akkor itt vagyok én, aki 24 éves nőként még nem érett meg a feladatra. XD Valahányszor adódott volna lehetőség mindig az volt bennem, hogy jobbat érdemlek. Egyszerűen nem vagyok olyan típus aki a mának élni tudna, ha nem tudom elképzelni, hogy az illetővel lehetne bármi, ami tovább tart mondjuk félévnél, akkor motivációm sincs belekezdeni. De én meg már a ló másik oldalára estem e tekintetben azt hiszem. XD A covid helyzet meg nem segít.
2021. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Paula12 válasza:
73%

Egyetértek a kérdezővel, "illene" várni. Az a baj, hogy sok lány még a nagy szerelmet sem várja meg, csak trendnek és ösztönöknek engedelmeskedik. A női tartás meg sehol, s ez az egész társadalmi morálra rányomja a bélyegét.

7-esnek megnyugtatásul: én 29 évesen sem találtam megfelelő partnert. Kitartást!

2021. márc. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Egy ideális világban a lőtéri döglött kutyát se érdekelné, hogy idegen emberek kivel és mikor létesítenek szexuális aktust. A lány viseli az esetlegesen elsietett szex minden következményét, te meg ha nullkilométeres nőt szeretnél keress egy szüzet.
2021. márc. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

I dont know, én viszonylag a könnyen odadobtam a dolgot kategória vagyok, de nem érzem azt, hogy másoknak mondjuk lenne köze ahhoz, hogy kinek mikor meg miért.

Akkor jónak láttam, jónak éreztem és nem hiszem, hogy bárkinek is kevesebb lennék a családi/baráti köreimben. Így sokkal hamarabb megismertem a saját testem, igényeim, stb, mint az, aki majd 30 éves korában rájön, hogy így sem jó, úgy sem jó. Szerintem. Aztán lehet tévedek.

Ha egy 14 éves felelősen gondolkodik és alávágja magát valakinek, akkor tegye, maximum később megbánja.

És nem hiszem, hogy azért, mert én 15 évesen már nem voltam szűz, rányomtam volna bármilyen társadalmi morálra bármilyen bélyeget, mert a kutya sem kérdezte meg tőlem az utcán random, hogy hé, szűz vagy még?

2021. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!