Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit akarhat? Nem ertem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat? Nem ertem mar? 17/l

Figyelt kérdés
Múlthét szerdán felhívott részegen az egyik régi kavarásom miután újra elkezdtünk beszélgetni évek után hogy hianyzik neki az ami regen köztünk volt/hianyzok neki. Én meg nem mondtam semmit. ( én is így érzek) majd beszélgettünk és a héten találkoztunk ahol nem fekudtunk ugyan le de történt 1-2 dolog meg amúgy bucsuzasnal megcsokolt, de tisztelettudo volt valamint mondta hogy elvileg nem akar komoly kapcsolatot, de néha meg mondani szokta h milyen jo lenne reggel valaki mellett ébredni együtt reggelizni ilyesmi....de o nem akar kapcsolatot...most meg nem beszeltunk másfél-2 napja pontosabban pár sort beszeltunk nemrég de nem is elérhető....csak atvert vagy mi, kihasznált és ennyi? Másik városban lakunk és más suliba járunk....Miert csinalja ezt? Csak kihasznál? Meg mar 1 hónapja beszelunk és néha kételkedtem benne és akkor kérdezte h szerintem érdekelne-e ot ennyire ez az egész h meg mindig beszelunk, meg h miattam fent marad sokáig?? 17/f 17/l
2020. aug. 14. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Ok.
2020. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasznál
2020. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, komolyan? Miből gondolod?
2020. aug. 14. 20:05
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gondolja komolyan, hagyd a francba.
2020. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt még hülyítés sincs, elmondta hogy nem akar kapcsolatot. Kavargatni akar, azaz majd ha hív, akkor szedd össze magad és lesz egy-két "dolog", ahogy fogalmaztál.


"de néha meg mondani szokta h milyen jo lenne reggel valaki mellett ébredni együtt reggelizni ilyesmi"


Ez nem ütközik azzal, hogy nem akar kapcsolatot. Este együtt alszotok, megpakol, reggel felkeltek és megreggeliztek, aztán mész haza. Ha megint lesz ilyesmihez kedve, felhív, addig reggelizel egyedül.

2020. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarja hogy a baratnoje legy, de a frkt beled akarja martani rendszeresen.


Ha szerelmes lenne beled veled akarna lenni, de inkább beled elvezne mint az alsogatyajaba. Jol tudja hogy bejon neked, hisz korabban is volt koztetek intimitás, raadasul legutobb egybol lecidaztad(le nem irtad de nyilvanvalo erre utaltal). Ha neked eleg hogy uritesre hasznaljon menj bele nyugodtan, ha nem akkor utasitsd vissza.

2020. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5, 6 leirta helyettem is.
2020. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De akkor miert irta h hianyzik neki az ami regen volt? Mert regen majdnem összejottunk csak mással jöttem össze...
2020. aug. 14. 21:58
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet az hiányzik neki hogy kúrogat, de ugyanúgy nem jöttök össze.
2020. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan szepen hangzik hogy hianyzik neki ami regen volt.. Pont azoknak a naiv libaknak mondjak ezt a pasik, akitol egy kis orgazmust akarnak.


Pontosan tudja hogy ennyitol mar elolvadsz es a tenyerebol eszel.


En vagyok a 6os. Leirtam mar, de akkor mégegyszer.


Ha neked eleg hogy uriteni hasznal, majd legkozelebb akkor keres ha ujra kanos akkor menj bele nyugodtan. Ha te tobbet akarsz es van egy kis méltóságod akkor kuld az anyjaba es mond meg neki hogy nem leszel a kvaja akit akkor hasznal amikor kedve tartja.

2020. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!