Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem akarhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem akarhat senki? Miért vagyok ilyen nyamvadék?

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 06:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből kiindulva önbizalom kéne. Ha a külső a gond akkor változtass magadon, oltozkodj jobban pl.
2020. júl. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az önbizalom semmi. Főleg az, ahogy itt a gyk-n gondolnak az önbizalomról.
2020. júl. 17. 06:35
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Amíg magadat utálod, te sem tudsz mást szeretni. (Tapasztalat)

Szóval szépen barátkozz meg önmagaddal, légy vidám, derűlátó és nem sokra rá arathatsz is. 😎

2020. júl. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Lena7 ***** válasza:
100%

Nem írnár magadról pár olyan dolgot, ami miatt "nyamvadék" vagy ?


Mi nem tetszik magadon ?

Melyik tulajdonságodat nem szereted stb


Ha ezeket leírnád, akkor sokkal jobban tudnánk neked segíteni

2020. júl. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Nemed és korod?
2020. júl. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem írtál semmit, amiből érdemben lehetne erre a kérdésre válaszolni... Ha csak fejsimogatást akarsz, arra persze így is ideális.
2020. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

De hogy a pébe szerethetném magamat, áruljátok már el? Nem kellek senkinek, és többször megkaptam már, hogy csúnya vagyok, nem volt még barátom, és egy fiú se szaladt utánam, mint az osztálytársaim után. Sose ír rám egy fiú se, minden fiú undorodik tőlem, és le vagyok maradva mindenbe az osztálytársaimhoz képest, sőt még a nálam sokkal kisebbekhez is képest. Ez gondolom a csodálatos külsőm miatt van, ami olyan szép, hogy hetedhét országon párja sincs. Gondolom én vagyok a legszebb a földkerekségen, és biztos azért nem próbálkoznak nálam a fiúk, mert olyan gyönyörűséges vagyok, a fiúknak inukba száll a bátorságuk, amikor meglátnak, és nem találják magukat elég jónak ahhoz, hogy velem, a nagyságos szépségkirálynővel, aki 60 szépségkirálynő választást megnyert és további 70x került címlapra valamelyik divatlapban, mert olyan gyönyörűséges vagyok, hogy a napra lehet nézni, de rám, a nagyságos szépségkirálynőre nem, mert a szépségem megvakít mindenkit. Talán ezért.

Amúgy volt már önbizalmam, amikor sportoltam (futsaloztam), és akkor amikor belenéztem a tükörbe, akkor azt láttam, hogy "Jé, nem is vagyok olyan csúnya. Tök átlagos fejem van. Sőt, ha jobb oldalt állok picit, akkor még tök előnyös fejem van." Tehát nem beképzelt voltam, hanem tényleg az a nagybetűs önbizalom, amikor egyformán látod a jót is magadban, de a rosszat is ugyanúgy, és a jó kiüti a rosszat, rossz kiüti a jót, és tök átlagos fejem van. De akkor se jött senki, és akkor se "taroltam". Akkor is azon viccelődtek, milyen ótvaros fejem van, ami akkor nem hatott meg, de amikor sokadjára kapod meg azt, hogy elől deszka, hátul léc, akkor már egy idő után nincs mire önbizalommal lenni.


Én azért tartom magam nyamvadéknak, mert velem egyenesebb vonalat lehet húzni, mint akár melyik vonalzóval, olyan lapos vagyok, de viszont terebélyes combom van, amit két kezemmel nem tudok átfogni. Ilyen az alkatom, asszem körte alaknak hívják, tehát még lefogyni se tudok, a mamut comb marad. Most majd jönnek a válaszok, hogy "de hát sok férfi szereti a nagy combot", de az én korosztályomba a fiúk nem. Aztán ott a gyönyörűséges fejem, ami egyáltalán nem fotogén alkat, és ha jobban belegondolok, nem is lenne sok baj vele, ha szimmetrikus lenne, és nem lenne az egyik oldalt az arcom nagyobb, mint a másik oldalt, emiatt mindenki mindig azt hiszi, hogy feldagadt az arcom, pedig csak nem szimmetrikus. Ha kiengedem a hajam, még elég tűrhető lenne az összkép, de 1. Lelapul 2. Ha ki van engedve, elkezd zsírosodni 3. Izzadok. Ha pedig felfogom, akkor meg kilátszik a fejbőröm elég durván. Akkor ott a gyönyörű szép mamut combocskám, ami szinte minden fiúnak és minden férfinak tetszik, az tiszta striás. Aztán ott a gyönyörűséges pu..n..cim, ami gondolom megint minden férfinak tetszik, a kisajkaim olyan nagyok, és úgy kilógnak, mint egy kis mini pénisz. Ott vannak a szépséges szemeim (mindenféle izé nélkül a szemeim tényleg gyönyörűek, többen mondták már, persze ha nem vérvörösek), ami tényleg szép lenne, ha nem lenne alatta két bazinagy fekete karika, mint akinek behúztak volna. Vettem rá mindenféle tapaszt meg krémet, de semmi haszna, mert genetika az egész, max szemránc feltöltéssel (vagy mi a neve) lehet eltüntetni vagy elhalványítani.

2020. júl. 17. 09:56
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Egy pici smink csodákra képes, persze itt nem a kamu insta lányokra gondolok... A hajadat pedig fel tudod turbózni úgy, hogy egy kis haj hab, a körte alak szerintem nagyon szép, a striákra használj Aloe gélt de csak a természeteset. Zöld teát és jeget a szemed alá egy idő múlva jobb lesz. Addig egy kis korrektor. Esetleg a hajadhoz egy fodrász aki olyan frizut tudna csinálni neked ami előnyös. A szemeid miatt pedig fordulj egy szemészhez szerintem. A p*ncid pedig teljesen természetes!! Mindenkinek más. Sok sikert benne!


23L

2020. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Biztos van, akinek tetszel, csak annyira el vagy foglalva az önsajnálattal/önutálattal, hogy nem veszed észre. Fogadd el, hogy ilyen vagy, és meglátod, a környezetedben is változást fogsz észlelni.

Kitartás!😘☺️

2020. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez az általános hangulatod, ahogy itt nyivákolsz, akkor nem a kinézeted a baj, hanem a viselkedésed.
2020. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!