Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből valami? Mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? Mit kéne lépnem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit 2 hónapja ismertem meg. Kavartunk egy buliban. Na azóta napi szinten beszélünk de azóta csak társaságban találkoztunk. Én többet akarok tőle barátságnál. Nagyon bejön. Attól félek friendzoneban vagyok. Mit kéne lépnem?

2021. márc. 14. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Mit takar a "kavartunk?
2021. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
“Ettük” egymást órákig
2021. márc. 14. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha félsz a lányoktól akkor nem lesz ebből semmi.Ne csak akkor legyél bátor amikor fullig tele vagy alkohollal
2021. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hónapja ismerted meg és még nem nyitottál felé, pedig minden nap beszéltek? Még jó, hogy berakott friendzoneba. Innét nehéz visszahozni, de minél tovább húzod, annál kevesebb az esélyed.
2021. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!