Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell feldolgozni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell feldolgozni a viszonzatlan szerelmet?

Figyelt kérdés
2021. márc. 15. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát.. Az idő segít... Vagy ha gondolod írd meg priviben, hátha mondok rá valami okosat 😅
2021. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Zene,zene,zenehallgatás! Nekem bevált pedig nem hittem ilyenekbe! És nem szomorú zenék.-
2021. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 SIDLER22 ***** válasza:
73%
Ha lehetséges kerüld fizikailag a személyt. Én 4-5-éven keresztül szerelmes voltam egy osztálytársamba. Aztán amikor elballagtunk kb 2 hét alatt el is felejtettem.
2021. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem foglalkozol vele elmúlik.
2021. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
80%
A viszonzatlan szerelmet sokkal könnyebb feldolgozni, mint az olyan beteljesült szerelmet, amely végül csalódást okoz. A viszonzatlan szerelem okozta sebet az idő és egy új szerelem gyógyítja be leginkább.
2021. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
93%

A viszonzatlan szerelem sokszor csak egyszerű vágyódás egy személy után, akit nem is ismersz annyira!


Tényleg szerelem?


Ahogy előttem is mondták, a viszonzatlan szerelem nem okoz akkor sebeket, mint a beteljesült, ám végül balul elsült szerelem.


Ez az a fajta viszonzatlan szerelem, amikor a másik tudja hogy szereted, de elutasította, vagy inkább ilyen plátói szerelem?


Ha gondolod írj privátot, szívesen meghallgatlak! :D

2021. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Idővel rájössz, hogy dugni kell, és bárki jó. Nem amúgy. Idővel lesz más ember, akibe beleszeretsz és elfelejted a régit.
2021. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok - sok... Nagyon sok recskázással
2021. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6%

Attól függ melyik iparág

De szerintem hulladékfeldolgozótelep

2021. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!