Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy mondjuk váratlan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy mondjuk váratlan helyzetben meglátsz egy lányt, aki felkelti az érdeklődésedet, hogyan "szólítod le" mivel kezdenél ? (Most induljunk ki abból, hogy mindenkinek dolga van és siet valahova és nincs a közelben kajálda)

Figyelt kérdés

Tehát pl meglátod valahol az utcán, akár egy nagyobb boltban, vagy pl buszmegállóban.

Tehát az a lényeg, hogy meglátod, felcsillan a szemed, szeretnél vele megismerkedni.

Hogy teszed ezt ?

(Talán máshogy megfogalmazva a kérdést, bármi ürüggyel odamész (ezt IS írhattok akár) és utána mi a folytatás ?)

Tehát pl

-Szia, erre van a Petőfi utca ?

-Igen arra, 2 sarokkal arrébb.


Oké, mi a folytatás ?

(A kezdés lehet akármi, ez merre van, hány óra, mikor indul a busz, vagy azt mondom, hogy Hali, te vagy az Betti ? Jaa nem bocs, összekevertelek, akármi)


De ez után, hogyan folytatnád ?

Lányoknál "mennyire jön ez be" tehát így nem ismerkednek hasonló korosztályú fiúkkal ?

Vagy mi az, amire azt mondanátok, hogy jó, találkozhatunk valamikor, ez az fb-m, ilyesmi.


Mert, ha pl azzal kezdek, hogy Szia, ne haragudj, XY vagyok, és szeretnék veled megismerkedni, mert nagyon szépnek találom a szemed/arcod/mosolyod/kisugárzásod.


Tehát ha őszintén megmondom az is járható út ? :D


(Csak azért teszem fel ezt a kérdést, mert olvastam már pl itt is, hogy "idegenekkel nem ismerkedem", "engem csak ne szólítsanak le", "főleg ne utcán" stb...

Illetve, amikor volt ilyen, hogy tök váratlanul megláttam egy lányt, aki valahogy elvarázsolt pár pillanatra, és tettem pár próbálkozást, ezek közül volt vegyesen, full őszintén, meg mellébeszéléssel is, de általában kocc volt :D)

Ezért érdekel a véleményetek.

Összejönni csak ismerős lányokkal tudtam eddig (oszt társ, évfolyam társ, ilyesmik).


Köszi szépen a tanácsokat!



2021. márc. 19. 00:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Hát esetek többségében késésben vagyok, szóval nem örülnék. A folytatást nem tudom, nyilván azért elhadarnám kézzel-lábbal activityzve közbe az utcát vagy amit keresel. Szépen mondanám is, hogy remélem megtalálod és rohannék tovább azon kattogva, hogy elkések és megint engem állítottak meg és a világ legszarabb útbaigazítása után esetleg megtalálja-e a célt. Ez biztos, hogy alap, de ha jól nézel ki, jó fej vagy és tökös, és te kezdeményeznéd, akár adnék is elérhetőséget (már ha kérsz). De ha nem akkor annyi volt, én ilyen helyzetekben mindig azt sakkozok, hogy mennyit fogok késni vagy esetleg még azon a helyen és időben vagyok-e, hogy oda fogok érni...
2021. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

crushom leszólítana a buszmegben 🥺🥺🥺🥺

de ha más az para xd

2021. márc. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Krássodat miért nem te szólítod le?

Főleg, ha többször látod. Elég annyit kérdezni tőle, mennyi az idő, otthon hagytam a telefonom. Aztán máskor oda mész hozzá, már tudat alatt ismerős leszel neki. És egy fokkal mehetsz feljebb. Miközben beszélsz, utánzod a test tartását, hogy szuggesztívan sugalld, szim3.14csávó / szim3.14csaj.

Harmadszorra már oda mész hozzá, hogy adja meg a számát, messengerét, hogy dumáljatok. (generáció függő, de szeritnem egy 3 perces telefon többet ér 1 óra chat él).

2021. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
En amugy orulnek ha valaki leszolitana, hogy szerinte szep a szemem vagy barmi, nagyon jol esne. Persze ez attol is fugg hogyan nez ki az aki odajonne es hogy milyen stilusban tenne ezt meg. Azert az nem mindegy. Ha mar valakit leszolitasz szerintem ne taktikazz, inkabb legyel egyenes persze azert ne ugy kezd hogy szia szep vagy mi a szamod. De ez csak az en velemenyem ez mindenkinek mas.
2021. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
#14 Egy csöves szépen?
2021. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
42%
Miert kell belekotni masok valaszaba? Ennyire unatkozol nezz inkabb tvt
2021. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ki köt bele? Te neked valami komoly bajod van, állj már le a szerekkel! Csak normálisan meg kérdeztem, azért már a mai világban egyre gyakrabban előfordul.
2021. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
46%
Lottózóban: Szia mondasz egy számot? (megtörtént, de tovább nem jutottunk, mert csak kaparta azt a nyamvadt sorsjegyet :-))
2021. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Ilyenkor az első gondolata egy lánynak pl. nekem is,lehet túl negatív vagyok: Hányadik lehetek ma? Ismeretlen egyenlő a bizalmatlansággal, főleg ha még látásból sem ismered. Vagy pedig a megoldás a kérdésedben rejlik, hogy ugyanazt elmondod neki, mint amit leírtál.
2021. márc. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ürüggyel? Na ez a része baromság.

Azzal menj oda, hogy meg akarod ismerni, mert tetszik neked külsőre.

Semmi sallangos Disney baromság. Azok soha nem "működnek".

Neked nem csajozós szöveg kell, hanem célok kellenek. Meg egy adag határozottság.

2021. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!