Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek mar ürességet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek mar ürességet?

Figyelt kérdés

Ti hogy éltétek meg?

2 éve lassan, hogy teljes ürességet érzek odabent, egy szerelmi csalódás miatt, amit úgy érzem nem lehet pótolni. Mondják, hogy az idő segít, de nem hiszem.. néha, persze csillapodik az érzés, de pl. este az ember egyedül marad a gondolataival és az érzéseivel...


2021. márc. 25. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is 2 évig azt éreztem, azt hittem soha nem múlik el, de jött egy személy az életemben, aki ugymond "életre keltett", bár nem hiszem, hogy lesz köztünk bármi is, de azért annak örülök, hogy az üresség elmúlt. Hidd el tényleg csak idő kérdése. :)
2021. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Velem is ugyanez történt mint az elsővel:))

2 éve(nem tudom ez vmi bűvös szám?:D) ért egy szerelmi csalódás amin egészen idáig nem tudtam túltenni magam. Aztán megismerkedtem a barátommal aki oda van értem, folyamatosan érezteti velem hogy szerelmes belém, én meg mindennél boldogabb vagyok:))

De a továbblépésre sajnos nem tudok tippet,mert nekem sem vált be semmi. Ez csak úgy magától jött de nem hiszem hogy lehetne erőltetni

2021. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Kemény vagyok én ahhoz.
2021. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tekintettel arra hogy még egy lány sem viszonozta az érzéseimet iránta, én már nem is próbálkozok. Főleg úgy, hogy most nem is lehet.
2021. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szakítás után egy jó ideig én is ezt éreztem, de ma már jobban szeretek egyedül lenni, csak a testiség hiányzik egy kicsit.
2021. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tini korban erőteljesebbek az érzelmek, viszont ha keresed a boldogságot akkor azok is erőteljesebbek lesznek így elfelejti a szív a bánatot és tovább tud lépni.
2021. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 éve ezt érzem, senkit sem szeretek és engem sem szeret senki.
2021. márc. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!