Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16...24 éves lányok véleménye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16...24 éves lányok véleménye érdekelne hogy mennyire zavaró vagy gáz ha egy 40.es férfi érdeklődne irantatok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván hogy pénz számít mit gondolsz tinilányként mennyire vonzó egy 40+es férfi?

Semennyire

2021. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
99%

A fiatal lány, adjon bele mindent?

Feszes testet, legyen odaadó stb. Azért, mert neked az úgy jó lenne? "Pénz számít nektek"

Persze, hogy a pénz számít, nem fog veled csak úgy szórakozásból szexelni egy tini, úgyhogy felsem vállalod és bele sem akarsz adni semmit.

2021. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
77%
Talán olyan szokott előfordulni hogy diákmunkásnak te vagy a fönöke és úgy menő összejönni veled de az sem ingyenes és akkor is nyújtasz valamit cserébe de olcsóbb mint más különben
2021. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 A kérdező kommentje:

Nem értem!

A ingyen és a sok pénz közt vannak atmenetek.

És továbbra se a pénzről szól számomra.

De mindegy.

Kb ez a baj az egésszel

2021. ápr. 5. 13:51
 35/77 anonim ***** válasza:
87%

Hát de te hoztad fel a pénzt. 22 éves vagyok, csinos, adok magamra. Szerinted egy negyvenes pasira vágyom? Külsőleg sem vonzanak, hosszútávon meg képtelenség lenne együtt lenni. Akkor miért akarnék kavarni egy idősebb palival, ha nem pénzért? Ha meg már pénzért, akkor nem kevésért.


Amit írtam, hipotetikus. Én pénzért sem csinálnám és szingli sem vagyok, de ha tegyük fel mégis, akkor az nem kevés pénz lenne.

2021. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 A kérdező kommentje:

35..

Ez korrekt válasz.

Amúgy nyilván nem olyan érdekes számomra aki nem kedveli a 40es korosztályt. Sokan de nagyon sokan többre értékelik az értelmét,megbízhatóságot, mint egy 20eves kocka hasat.

Nyilván van aki nem. Egy jó mert nem vagyunk egyformák

2021. ápr. 5. 14:03
 37/77 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van. Aki meg kedveli fiatalon az ennyivel idősebb pasikat, annak meg nem a pénz fog számítani. Erre írtam hogy 2 verzió van. Vagy SOK pénzzel fogsz magadnak fiatal lányt, vagy pénz nélkül is megy, mert pont bukik rád. Nincs átmenet.

Ui: a vőlegényem is megbízható és értelmes, plusz ennél sokkal több erénye is van, mégis huszonéves ő is. Igazad van abban amit írtál, de annak, hogy valaki komoly partnert akar, nem egyenes következménye, hogy akkor ennyivel idősebbek között fog keresgélni.

2021. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező a 36-os válaszod úgy hangzott,mintha mem lehetne egy 25, sőt egy 15 éves srác is ugyanúgy értelmes és megbízható
2021. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
93%

"A ingyen és a sok pénz közt vannak atmenetek."

Igen, ezt hívjuk kevés pénznek. Esetleg kapsz érte valakit a pécsi Meszesről vagy az ózdi Hétesről, nem tudom, mennyire követelmény, hogy a hölgy valamilyen szinten tudjon írni-olvasni és meglegyen minden foga.

2021. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
94%
Az utolsónak igaza van, az úti lányoknál szokott már az a tarifa lenni amit képzelsz hogy elég egy tini lánynak
2021. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!