Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Szóval még decemberben megismertem egy fiút akivel folyamatosan hullámokban volt a kapcsolatom. Utoljára 03.25-én szakítottunk. Én azt érzem hogy nekem most egy jó ideig nem kéne pasi. Ő viszont tegnap elkezdett meztelenkedős videókat küldeni amiket nem szívesen láttam. Ezt így most miért csinálta? Nekem mit kéne tegyek?

2021. ápr. 8. 06:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia,szerintem most próbálja felhivni a figyelmet a lehető legjobban magára. Nem tudom hány évesek vagytok,de ez eléggé gyerekes viselkedés. Ha tényleg nem érdekel már,mint pasi,akkor hagyd figyelmen kívül.
2021. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Tedd ki az internetre a videót
2021. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Kettessel értek egyeet XDDD

Amúgy, ha nem akarsz tole mar semmit hagyd,és ha azt hiszi,ezzel tudna visszaszerezni az már elég gáz...

2021. ápr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyerek. Ennek a se veled, se nélküled kapcsolatnak nincs értelme. Főleg úgy, hogy már te is belefáradtál.
2021. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kéz. Igazatok van amúgy xD

Köszi az eddigi válaszokat! :)

2021. ápr. 8. 09:51
 6/18 terminator9000 ***** válasza:
100%

Hogy szerezzek vissza egy lányt?

Google:virág, kedves szavak bocsánat stb

Bing:küldj meztelenkedős vidit xD

2021. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

XD.

Hát figyelj, beszélj vele még egyszer szerintem. Mondd el neki, hogy nem akarsz ilyen se veled se nélküled kapcsolatot, döntse el mit akar. Aztán dönts te is. Szerintem beszélj vele még egyszer!!

2021. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#6 XD és tényleg..
2021. ápr. 10. 13:00
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 Rendben, megpróbálom. De van egy olyan érzésem hogy megint én leszek az aki normálisan leírja hogy mire gondol, majd vissza kap egy “anyád cs”-t xD
2021. ápr. 10. 13:04
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Olyan fiúval, aki meztelen fotókat küld magáról, szóba sem állnék.
2021. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!