Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszerezni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszerezni egy foglalt fiút?

Figyelt kérdés

Barátnője van a fiúnak (nem erős felhozatal, belsőre meg mégúgy nem) és meg kéne szereznem. Hozzáteszem már jóval előtte mi témázgattunk mármint alakulgatott a dolog csak hülyeségek miatt nem jött össze. De simán lehetne még valami csak én is hülye voltam még akkor. Mai napig lenne amúgy esélyem nála, tudom. Szóval hogy lehetne elérni hogy velem legyen? Nem tudom a csajjal hogy vannak meg, csak azt tudom hogy még mindig érdeklem. Láttam hogy viszonyul hozzám..

Az ilyen kis unalmas szenteskedésekből és kioktatásokból nem kérnék. (A teljes történetet nem tudjátok, de akkor megértenétek miért akarom ezt megtenni) Ha valaki tud valami jó tippet adni, megköszönöm. Meg aki volt esetleg ilyesmibe leírhatná.

És nem akarnék nyíltan rámenni meg minden, csak ilyen kis okosabban rafináltabban elérni a szándékom.

19/l



2021. ápr. 9. 16:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ne légy görény. Ha szétmennek utána szabad a pálya, addig vagy keress mást, vagy fogd vissza magad.
2021. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Nézz a szemébe és markolj rá finoman a farkára a nadrágon keresztül. Vágni fogja hogy mi a helyzet. Innentől a többi rajta múlik. Ne basszál ki direkt a csajjal, ne tegyél alá, ne terjessz róla pletykákat, ez gusztustalan amikor a nők így próbálják lejáratni a másikat. Te adsz egy egyértelmű jelet a pasinak, innentől a többi rajta múlik. Ha dobja a csaját akkor az az ő sara nem a tiéd. Amúgy amikor rámarkolsz neki az is előfordulhat hogy nem azt találod ott amire számítanál, szóval innentől tudod azt is hogy mibe nem érdemes belekezdened. 😜
2021. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

13as beteg vagy

Elmondtam hogy nem vagyok könnyűvérű, biztos nem közelednék így... Eleve nem az a célom hanem komoly szándék ha nem jött volna le neked, vagy másokból vagy magadból indulsz ki, felejtsd el az általánosítást. Mi vagyok én markológép?😂 Még ha kapcsolatban lennék vele se nagyon csinálnék ilyet😅 Szóval az ilyeneket én nagyon utálom, taszít az ilyesmi hogyha csak úgy a semmiből van. Sose adnék ilyet jelet. A ri.anc szó jelentését meg fogjátok már fel ne dobálózzatok vele orrba szájba. De amúgy itt mindenki jobban tud mindenkinél mindent, nagy habi érettek okosak, tanácsokat osztanak, ítélkeznek, lenézőek stb. Okosak érettek meg minden, azt kapásből ri.bancozgatnak össze vissza mindenkit, rátok lehet felnézni gondolom😅

Én ha választ írok valakinek, azt figyelemmel meg segítő megértő szándékkal teszem. Nem az hogy ítélkezek mert annyira az a lényeg nyilván, nem a kérdésére a válasz. Ri.banc (a semmiért), mégis ember tudok maradni.

2021. ápr. 9. 21:02
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy.
2021. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk ha lenne esélyed nála akkor a mostani kapcsolata olyan is. Te nem vagy szivbajos az biztos
2021. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10%

Sajnálom h ilyen válaszokat kapsz.

A fiúnak mutasd ki, hogy te mit nyújtanál, veled miért jobb, persze, ne közvetlen tedd ezeket, csak vágyat ébressz benne. Emeld ki azt, hogy a lánnyal miért nem jó lennie, manipuláld rá a figyelmét, hogy lássa, mennyi gond van vele, te pedig ott vagy neki, és akarod, és nagyon jó lennétek együtt. Ezt napokon, heteken át csináld vele, beszélgess sokat, éreztesd vele, hogy ő jó, és te kellesz neki.

2021. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
24%
Tudod mit? Jöjjünk össze mi, mi ketten. Velem sokkal jobban járnál az fix😉
2021. ápr. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

16os, én is sajnálom

Egyesek olyanokat megengednek maguknak, az egyik válaszoló csúnyán tett ami már szerencsére törölve lett

Jobb is, az ilyeneket már egyből szájbavágtam volna...

Ritka nyomorékok lehetnek ezek akik ri.ancoznak. Arra figyeljenek az anyuci ne legyen az...😬 De nem is mérgelem magam, felesleges ilyeneken, ezeknek egy levegővételt nem kívánok, nem hogy érjen valamit is az ő véleményük🥴

De neked köszönöm 16os, egy normális válasz jött legalább. Ne foglalkozz vele ha lepontoznak, az a lényeg hogy én értékeljem. Segítettél vele kedves vagy

2021. ápr. 10. 07:21
 19/22 A kérdező kommentje:

Az ilyeneket, meg mint te is, nem lehet máshogy kezelni, ezt egyszerűen sehogy nem lehet tolerálni. Szerintem aki ri.bancozgat jobbra balra, nem kell messzire mennie...😅 Teljesen mindegy mi a kérdés ki mit ír, az ilyen rosszindulatú gyökér emberek mindig ide tévednek valamilyen módon. Nem lehet mást használni rájuk, ez is csak diszkréten kifejezve. Kb mindenki kérdése alatt csak betámadni jönnek, nem arra való az oldal, ha ezt nem érted meg megkérlek hogy hagyd el a weboldalt😅

Senkinek nem rágom a szájába milyen vagyok, normálisan állok másokhoz alapjáraton, de az ilyen válaszok mindenkiből kihoznak valamit.

Egyedül köszönöm annak az egy normális válaszolónak. Lényegtelen ki pontozza le, egyedül ő a legemberségesebb. Nem nektek kell hogy megfeleljek😅 Gondolhattok bármit rólam, csak nem mindenkit fog érdekelni, ráadásul még mindig az én kérdésem alatt írkáltok. Még ti húzzátok fel ezen magatokat, hát akármennyi provokatív válasz érkezik, engem nem vág földhöz.

2021. ápr. 10. 10:06
 20/22 A kérdező kommentje:
Közben az is törölve lett
2021. ápr. 10. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!