Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek inkább a belső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek inkább a belső értéke vagy a külső értékeket figyeltek és a külsőben mi nektek a legfontosabb?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Külső megfog, belső meg tart.

Nálam külsőben a legfonosabb a magasság. Legyen magasabb nálam. Mindig ezt nézem meg először egy fiún.

2021. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Egybe kell legyél az az igazság... Igen, fontos a belső, de a külső is.
2021. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát nekem a szemek nagyon tetszenek. Főleg a kékek, de igazából mindegy. Meg örülnék, ha nem lenne kicsit ducibb, mert én meg elég vékony vagyok.
2021. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
95%

Nem tagadom, engem a külső fog meg: ha magasabb nalam, és jól fésült, magasabb, mint én, nem flexel a drága márkájú ruhadarabjaival, és széles a válla tökéletes.

Belső pedig magához lancol: az intelligens fiúk levesznek a lábamról.

2021. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Nálam fele-fele

Külsőre az fog meg ha szép a szeme, főleg a sötétbarna szemeket imádom^^ és ha cuki a mosolya mosolya. A magasság nekem mindegy,annyi hogy ne legyen elhízva

Belsőleg annyi hogy legyen kedves és jószívű, bújós. Okos nekem nem fontos hogy legyen inkább hülyéskedős,laza

2021. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Nalam a belso a fontosabb, legyen humoros es mély, akivel lehet lelkizni meg komolyabb temakrol beszelni (ez sajnos nem gyakori)

Kulsonel nem tudok mit mondani xd

2021. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
93%
Őszintén szólva én kicsit össze vagyok zavarodva ezen a téren. Mert többször is van az, hogy tetszik egy fiú de miutan elkezd beszélni nagyon kiábrándulok belőle. Majd amikor a fiuk akiket nem is vettem észre mert ilyen (átlagos?) a kinezetuk vagy nem fogtak meg annyira és velük kezdek el beszélni és igy random elkezdek hozzajuk vonzodni, majd utana tok helyesnek tartom oket igy a semmibol szoval valahogy igy a belsojuk igy kisugarzik vagy nem tudom.
2021. ápr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Én két részre bontanám ezt a dolgot. nyilván az az eset a gyakoribb, hogy valaki megtetszik külsőre. Ahhoz nálam az kell, hogy magas legyen, ne legyen hosszú vagy koszos a körme, és lehetőleg ne legyen kék a szeme. Ha mondjuk pocakja van vagy kopaszodik, az nem zavar, nem ezek számítanak.

Viszont voltam már olyan helyzetben is, hogy egy kedves barátom személyisége fogott meg nagyon, miután jobban megismertem, pedig ő külsőre semmilyen szempontból nem tetszik egyáltalán.

2021. ápr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Engem is a külső fog meg. Szőke az ideálom, de általában ha a srácnak kék szeme van fekete hajjal(vagy esetleg barnával, de az ritka hogy barna hajú srác tetszedjen meg) az is tud tetszeni. Magas legyen, ne égimeszelő, nálam egy kicsit magasabb. Sovány. Nem kell kigyúrt legyen, de egy kockahasat sovány fiún azért elfogadnék...a rosszfiús stílus is tetszik, így belsőben mint külsőben. Szeretni tudjon, legyen aranyos és vicces. Amúgy meg nem tudom miért de azok a fiúk akik xd-t használnak üzenet végén nekem valamiért jófejebbnek

tűnnek. 16l

2021. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam olyan 30% külső, 70% belső arányban oszlik meg a dolog. A belső tulajdonságok könnyen megfognak és kapcsolat során is ezek érdekelnek első sorban, de azért legalább egy picit külsőre is vonzania kell az illetőnek. Bár az is igaz, hogy ha valaki csak jóképű, akkor max szex kapcsolatra tervezek vele, mert a külső csak testi vonzalom tekintetében lényeg.
2021. ápr. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!