Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lèteznek mèg olyan pasik akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lèteznek mèg olyan pasik akik hűsègesek a párjukhoz ès nem a külső a legfontosabb?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 23:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
21L
2019. máj. 21. 23:00
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Itt vagyok mondjuk én. Bárkihez hűséges vagyok csak ne legyen ronda😊
2019. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát most az hogy “nem a külső a legfontosabb” azt jelenti hogy csúnya vagy?
2019. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát igen èn csúnyának tartom magam.
2019. máj. 21. 23:11
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Hogyne léteznének. Általában egyedül vannak, mert valami ribizli jól pofára ejtette őket, és a bizalmat, hűséget aljassággal fizette vissza.
2019. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Persze
2019. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%

Miért ne lennének?

És a külső sem a legfontosabb, főleg ha jól tud a hölgy sz@pni.

2019. máj. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Persze.

Csak ő a páromnak vallja magát..

2019. máj. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Akkora álszentség ez a "külső nem fontos" kijelentés.. Azt ne mondja nekem bárki, hogy összejönne bárkivel csak mert jól kijönnek. Egy kapcsolat nem csak érzelmi, de testi kötődéssel is jár, nekem is volt olyan hogy nagyon jól elbeszélgettünk, de mikor először láttam, és nem volt az én esetem, természetesen nem akartam összejönni vele.. Tegyük fel van valaki akit kifejezetten csúnyánk tartasz, de mégis "kialakul" valami. Nem fogod jobban megszeretni a külsejét, sőt ha tényleg csúnyának tartod, még szivesen meg se ölelnéd, nem hogy megcsókolnád, lefeküdnél vele.
2019. máj. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Nekem elsősorban a belső a lényeg. A külső nem annyira fontos. Ha valaki kedves velem, elfogadja amit tudok nyújtani neki és nem akar mást, már nyert ügye van. Ha tud még valamit (ezt nem hangoztatom) ami adottság, akkor pláne. De ez nem fontos, a lényeg hogy kedves legyen.
2019. máj. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!