Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan valtoztassak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valtoztassak?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon rossz tulajdonsagom: mar akár ismerkedesnel is elorebb helyezem a masikat magamnal (persze ha szimpi). Tehat igy magamra nem jut eleg ido, es emiatt nincs kedvem csinalni a sajat dolgomat, mert a masikkal akarok foglalkozni, a masik erdekel, a masik erdekesebb.

Valaki jar/jart mar hasonlo cipoben?

Hogy lehetne ezt legyozni? Altalaban sodrodok, mert imadok beszelgetni es ismerkedni barkivel, csak ezaltal kiszorulnak a sajat kotelessegeim. Vagy hogyan lehet megtanulni nemet mondani?

18/l


2021. ápr. 21. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most oda vagy érte, vagy csak beszélgetni szeretsz? Mert ha oda vagy érte az más.
2021. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, nem is olyan rég, és én se nagyon találtam rá megoldást, csak akkor kezdtem igazán visszatérni a saját dolgaimhoz, mikor végeszakadt a kapcsolat. Egyébként azért valamennyire mégis sikerült nem teljesen elhanyagolni a teendőimet, ilyenkor azt csináltam, hogy megmondtam a másiknak, hogy most van egy kis dolgom, tanulnom kell vagy valami, és akkor pár órára elmentem, és abban a pár órában próbáltam kicsit megfeledkezni róla, és tényleg a dolgaimat intézni.
2021. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Győzd meg magad arról, hogy vannak elodázható és sürgősen végrehajtandó dolgok. A saját dolgaidat (kötelességeidet) ne hanyagold el mások kedvéért. Ezt magadban kell, magadnak megoldani, mert orvosság nincs rá, csak tanács, amit a #2 válaszoló már saját tapasztalata alapján megtett. Fogadd el.
2021. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1, nem vagyok oda senkiert. Ez csak ismerkedesi zona

Btw köszi a válaszokat:)

2021. ápr. 21. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!