Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátodnál/barátnődnél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátodnál/barátnődnél vagy, elmosogatsz magad után?

Figyelt kérdés
Ha átmentek egymáshoz, és valamit ott eszel. Otthagyod a tányért-poharat, mint egy vendég, akit kiszolgálnak, vagy megcsinálod magad után? Kinél mi a szokás? :)
2021. ápr. 26. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Másnál nem állok neki mosogatni,jól néznénk ki .
2021. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Volt h az anyjánál "ragadtam" Egy hétig azért ott így megcsináltam. Meg szerintem alapvetően ez jó pont.

Illetve a páromnàl én takarítok szóval.... Ja. (:

2021. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Eleinte az első pár hónapban nem, csak összeszedtem és az anyukája elmosogatott én pedig, segítettem amit tudtam,de volt olyan, hogy mondta, hogy menjek nyugodtan barátommal dolgunkra.

Mostmár több mint egy éve együtt vagyunk, főzni is szoktam(nagyon ritka, talán akkor amikor elmennek egy hosszabb útra családot látogatni és ott vannak egy hétig én meg barátomnál vagyok, olyankor főzök) nem csak mosogatni,de ez kb ritkán van amúgy (szerencsére, nagyon kritikus az anyukája)

2021. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
A kapcsolat elején még nem, azonban a későbbiekben már igen, de a szobájában is takarítok, főzök is szóval...
2021. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs mosogatógép, akkor általában együtt mosogatunk el. Barátoknál is.
2021. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem :DDDD
2021. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért van mindenki lepontozva??
2021. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen. Ezzel a szokásommal általában jól kiborítottam az akkori párom szüleit.

F

2021. ápr. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok, nem értem, miért kaptam ennyi lepontozást.

A kapcsolatunk elején még teljesen meg voltam szeppenve, nemhogy még mosogassak is. Olyan volt, mintha vendégségbe mennék.

Aztán évek elteltével, most, hogy már tényleg olyan, mintha "hazamennék", így nyilván elmosogatok magunk után, nemcsak levágjuk a tányért az anyukájának, hogy nesze, mosogass el.

2021. ápr. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mondjuk akapcsolat elején még nem feltétlen kezdem önállósítani magam de azért a tányéromat mondjuk kiviszem a konyhába, meg megkérdezem hogy tudok-e segíteni valamiben. (én eleve nem szeretem ha csak úgy ülök és körülöttem mindenki sürgölődjön). De mondjuk ha van mosogatógép akkor oda berakom a tányéromat, meg ha már egy ideje ismer a család is akkor mondjuk segítek elmosogatni esetleg kicsit a főzésben meg ilyenek.
2021. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!