Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk bennetek melyik ébreszten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk bennetek melyik ébresztene inkább rossz érzést?

Figyelt kérdés

Pár napja szakított velem a barátom. Pár napot voltunk egyet mikor elhívott a parkba. Emondta, hogy szerinte ő mégsem érez többet irántam. Utána pedig elsétált. A lényeg hogy szerintem és barátaim szerint is nagyon csúnyán ott hagyott, csak elmondta és elsétált.

Nagyon nagyon rosszul élem ezt meg. A fiú egyik osztálytársát megkérdeztem, hogy a fiú hogy van.

Azt mondta, teljesen rendben van és egyáltalán nem látszik, hogy bűntudatot érezne amiatt, hogy olyan csúnyán ott hagyott. Mintha nem is érdekelné, hogy én esetleg nagyon rosszul vagyok miatta.

A lényeg az, hogy annyira szeretnék valami bűntudatot vagy egy nagyon kevés rossz érzést neki is.

Szerintetek a fiúnak inkább lenne bűntudata ha lássa mennyire megvisel ez az egész vagy inkább akkor érezné kicsit rosszul magát ha lássa hogy boldog vagyok és minden rendben velem?



2021. máj. 17. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyél boldog. Ő is boldog. Az ilyenért nem éri meg szomorkodni
2021. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam pontosan így már mint te...pont mi is parkban voltunk,aztán ott hagyott,szakított velem a barátnőm..és még utána játszotta a fejét,hogy ő mennyire jól van. Ugyanezek az érzések voltak bennem mint benned,de nem tudtam senkivel összejönni,hogy féltékennyé tegyem vagy valami (annyira nem is akartam).


Majd gondolom mostanában összejött valakivel,aztán ismét csak verte a mellét...pár napja látom hogy folyamatosan lelki beteg,depis,szakítós kiírásai vannak.


Egyszóval ezt úgy hívják hogy "karma" ha egyszer valakivel rosszat teszel te ugyan azt kapod vissza. Én sem hittem benne,de nagyon sokszor jártam úgy hogy pontosan azt kaptam vissza amit tettem rosszat mással(nem erre az esetre vonatkozik).


Szóval nyugi az idő/vagy az isten nem tudom vissza adja neki.

2021. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyik se érdekelné.Amúgy meg ebbe nem volt semmi bunkóság . Mit kellett volna tennie? Szerintem lépj túl rajta.
2021. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm is hasonlókat mondott rólam, a barátnőinek, miután szakítottunk és hogy mekkora szar alak vagyok. Inkább ő volt szar alak, hogy ilyeneket mondott. Ha egy lány dobna egy fiút, szerinted ott maradna vigasztalni, úgy hogy nem is szereti? Nem érdekli hogy milyen állapotban leszel,kár erőlkodnöd.

Amúgy kíváncsivá tettél, hogy ti lányok hogyan képzeltek el a szakítást? A fiú ölelget meg puszilgat, hogy ne legyetek szomorúak,kivéve ha ti szakitotok, mert akkor elég elküldeni őt?

2021. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!