Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek lépni, vagy ez túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek lépni, vagy ez túl nyomulós lenne hirtelen?

Figyelt kérdés

Volt párszor a 2 év alatt, hogy a villamoson tetszett 1-1 fiú, és volt legutóbb is valaki, akiről alig bírtam levenni a szemem.


Nagyon bennem volt, hogy mindjárt odamegyek hozzá, és megszólítom, viszont nem mertem, mert ez lehet nagyon nyomulósnak tűnhet.


Már párszor eljátszottam a gondolattal, és nagyon szerettem volna odamenni korábbi alkalmakkor is, de sose mertem.

A másik ok, hogy félek, hogy beégek. Mit mondok, ha odamegyek? Mi van, ha egyből lepattint, mert már van barátnője? Stb...


Mit gondoltok? Főleg fiúk válaszára vagyok kíváncsi, hogy például ti hogy reagálnátok?


17/L



2021. máj. 29. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

Irj ra neten.


Sokkal egyszerubb, minden szempontbol.


Abbol meg le tudod szurni hogy mennyire erdekled.

2021. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem vagyok fiú de ugyanez a helyzet nálam is.


Ha ismerkedni akarsz akkor kezdetnek kérdezd meg a nevét. Legalábbis én ezt fogom csinálni. Onnantól meg mehet neten is. Nem csak ott, mert ha láttad a közeledben lakik ( nem biztos, de nagyobb eséllyel igen).


Ezeket hagytad elúszni, de a következő hajóra szállj fel.


Én is teljesen ideges vagyok hogy mit mondjak, mennyit, stb.


És ha van barátnője, vagy nemet mond akkor bocsánatot kérsz a zavarásért és elmész gyorsan.


Én próbálom majd összeszedni a bátorságom, mert nem könnyű, főleg elsőnek.

2021. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan elkérheted az instáját. Több haveromtól is kérte el nem egy csaj az insta / snap nevüket. Ha jól nézel még fel is dobod a srác napját.
2021. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!