Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy együtt voltam egy lánnyal, másfél éve, akkor történt a szakítás, és most gondolok rá, mint "dejavu" érzés ?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Magányos vagy éppen? Mert attól lehet, ha pl ez a másfél év alatt elvoltál, esetleg lett új kapcsolatod stb, most meg itt a covid is, tehát a baráti találkozók gyakorisága csökkent, ha nincs új kapcsolatod akkor az sem vonja el a figyelmed, és így eszedbe jut az, ami volt annak idején
2021. jún. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudod mi az a "dejavu" erzes.


A dejavu egy francia eredetu szo, azt jelenti leforditva hog "mar lattam", es ez igy hirtelen eri az embert, kb. az illeto meg is lepodik egy kicsit rajta, hogy "mintha ezt mar megelte" volna, de tudja hogy sosem tortent meg.


Valakire gondolni meg oke, de mint dejavu erzes ez teljesen ertelmetlen.


Egy picit javitgatnek a kerdeseden:


"Miért van az, hogy együtt voltam egy lánnyal másfél éve és végül szakítottunk, viszont mostanában gyakran gondolok rá?"


Erre meg a valasz egyertelmu szamodra szerintem, csak kerdezd meg magadtol.

2021. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!