Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gond, hogy júliusban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond, hogy júliusban történt velem egy szakítás és azóta mindennap gondolok az exemre?

Figyelt kérdés

Akkor nagyon szerettem őt és nem nagyon indokolta meg a szakítás.

Szakítás napján még szerelmet vallott nekem és azelőtt is minden rendben volt.

Nagyon összetörtem akkor amikor a szakítás történt, de tényleg csak találgatók, hogy mi történhetett.


Azóta több lánnyal is randiztam meg minden, de valahogyan nehéz kiverni őt a fejemből.


Miután szakítottunk nagyon hamar összejött egy másik sráccal.



2018. nov. 25. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem márciusban szakított az exem és azóta minden nap eszembe jut. Nekem is volt azóta pár randim, de nem tudom kiverni a fejemből. Szóval sok idő kell ehhez...
2018. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen kiverni a fejedbol sajnos nem lehet. A részed, hozzád tartozik, de aminek egyszer vége lett, azt el kell fogadni.

Kinek rövidebb idő után , kinek nagyon sok idő kell hozzá, hogy végleg elfogadja ami történt.


Az hogy randiztál más lányokkal , pótolni akartad az akkori barátnődet, hiszen leírtad hogy csak találgatsz ki tortenhetett. Akkor ne randizz ha nem vagy még túl az előzőn. Lehet vannak még tisztázatlan szálak köztetek, amit jó lenne megbeszélni.


Félreértés ne essék , én is sokat gondolok az exeimre (2 volt összesen) , de nem fordítanám vissza sosem. Aminek vége lett annak ugy kellett történnie.

Mikor látom őket idegenként kezelnek, bizony..nem váltunk el békében egyikkel sem, sőt sajnos köszönőviszonyban sem vagyunk, pedig mind a kettő kapcsolat két évig tartott .


22/L

2018. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cute_Psychopata ***** válasza:
Biztos oka volt hogy hirtelen otthagyott. Majd elmúlik..
2018. nov. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!